Který časopis pro maminky doporučujete?

lennus
14. pro 2011

Holky, poradíte mi prosím, který časopis pro maminky je fajn? 😉
Nemám s prckama zkušenosti, jen vybírám dárek pro švagrovou a mají teď měsíční holčičku, tak mě napadlo, že bych jí objednala předplatné jako vánoční dárek. Narazila jsem na Maminku a Betynku, který se vám zdá lepší? Nebo existují nějaké další? Lepší?
Podle názvu mně láká víc Maminka, manžel zavrhl Betynku dle názvu! 😀 Ale raději se chci zeptat zkušených maminek. Předem moc děkuji! 🙂

mamkamarketa
14. pro 2011

me teda nejvic zajimala family star 😀 v mamince a betynce se porad dokola opakuji ta sama temata 🙄

elvira
15. pro 2011

Kamarádka mi dávala po přečtení Maminku - asi nejsem dostatečně in, ale spousta reklamy, spousta předražených věcí pro děti... Jestli jsem si z celé Maminky přečetla 6 stran, tak je to moc.
Ale pochopitelně někomu se časopis líbí a kupuje ho.
Betynku jsem kdysi jen proletěla, takže nejsem schopná se k ní vyjádřit. 😉

llluckaaa
15. pro 2011

Několik Betynek i Maminek jsem měla půjčených a přišly mi úplně k ničemu. Samé reklamy a podstatě pořád dokola o tom samém. Nebyla by lepší Žena a život? Ne že by v ní bylo něco převratného, ale já se u ní někdy pobavím a navíc k předplatnému dávají nějaké dárky navíc 🙂 A nebo kámoška má předplatné Apetitu a hodně si to pochvaluje a doma vyváří podle toho.