Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Prosím poraďte, kam na oběd v Praze. Někde mezi hlavakem a Florenci a aby to bylo spis fresh než těžké jídlo - salát, zeleninových boule či tak něco.

  Když se zada balíček přes Balikovnu, do kolika dni se musí odeslat?

  Ranní debata nad reklamou na FB. Říkám, ze chápu, ze se mi zobrazuje reklama na obleceni Nike, ale proč je do nej oblecena paní, co ma víc nez 100 kilo? Tak říkám do telefonu: já nenosím XL, moje velikost je M, ukažte mi něco pro me. Manžel se mi směje, otevře FB a ukáže se mu reklama, ze mu najdou novou partnerku 😀

  Prosím, kdo poradíte? Ráda bych jela na poznávací dovolenou do Itálie, po vlastní ose autem. Má představu, co bych tak chtěla vidět - Veronu, Sienu, Florencii, Řím, ale neumím to rozumně naplánovat. Je někdo z vás takový akční, že má něco podobného za sebou a má třeba cestovatelský deníček s popisem cestu nebo jste někde takový plán cesty viděly? Pokud bude i s tipy na ubytování, tím lépe.

  Vím, že podobná otázka tu padla už víckrát, ale... Prosím, poraďte, co vám pomáhá na pěknou pleť - co proti vráskám, co proti kruhům pod očima, jak vyčistit. S jakými produkty máte pozitivní zkušenosti?
  Neřeším žádný problém a o pleť se starám minimálně. Je mi 40+ a mám očividně dobré geny, protože to na obličeji není poznat (dle toho, že mi všichni tipují o 5-10 let míň).
  Myslím, že @dandaa tu někde posílala odkaz na obličejovou jógu, tak beru i tyto rady, pokud na vás fungují 🙂
  Ano vím, měla bych si zajít na kosmetiku, kde by mi komplet poradili, ale znáte to - když neřešíte žádný zásadní problém, tak tu návštěvu pořád odkládáte, až tam prostě nejdete vůbec ☹

  Ať je váš rok 2024 obzvlášť vypečený!

  Máte prosím někdo zkušenosti s tréninkem EMS (Elektro Myo Stimulace)? Podělíte se, jaký to na vás mělo vliv? Dík. Byla jsem na úvodní lekci s tím, že tomu dám šanci.

  Vy mi tady vždycky tak dobře poradíte... 🙂 Hledám ťapky na nohy - potřebuji v létě do balerín a lodiček, aby nebyly vidět. Dřív jsem si kupovala v Pepcu, ale teď je tam nemají a já nevím, kam pro ně jít. Nějaký tip?

  Jsme na dovolené na Slovensku. Neděle: Se synem jdeme na výlet a já rodobyvtipne říkám: “Kdyby se před nami objevil medvěd, tak neutikej a zastras ho.” Syn se nenechá rozhodit, protoci oci a poučí mě, jak se správne zachovat při setkání s medvedem. Pokracujeme a zkouším to dal: “Kdyby před tebou na zemi ležel had, tak na nej neslap!” Podívá se na mě pohledem “Mami, nebuď trapná”.
  Skóre: na zpatecni cestě pred nim lezel had. Medvěd nám zkrizil cestu dnes 😀

  Když je dnes ten ten chlubici den, tak musím i já 😊 nejmladší nahore, nejstarší pubos dole.
  A trosku te naděje pro ostatní - ikdyz ve třetí třídě dostane vaše dite napomenutí třídní učitelky za nedostatečnou přípravu na vyučování, muže v osmičce dostat pochvalu ředitele za vzorne chování, svedomitou práci a výborný prospěch 😀

  Prosím o radu. Máte zkušenosti s předčasným splacením hypotéky od Hypoteční banky na konci fixačního období? Jak to probíhá? Banka nám poslala nové podmínky pro další období, se kterými nesouhlasíme, takže hypotéku chceme splatit. Jak teď? Představuju si to tak, že v hypoteční zóně pošlu žádost o předčasné splacení úvěru ke dni konce aktuálního fixačního období. Oni mi pošlou účet a částku, kterou mám na ten účet poslat? Dostanu pak nějaké potvrzení o doplacení úvěru a souhlas s vyjmutí zástavy v katastru? Případně musím jít na pobočku a vyřídit všechno osobně? Tomu bych se ráda vyhnula.

  Wanted: tenisky/sneakersky v bílé barvě, které budou vypadat dobre k šatům. Podmínkou je pohodlí - měkké, prostorné, aby v nich netrpěla plocha noha. Budu nosit jako variantu k balerinam, když bude chladněji nebo bude lejt. Mate konkrétní tipy?

  Poradíte prosím? Mama má sen, ze chce vidět Benátky, Florencii, ap., já bych jela s ni. Bude lepší koupit si poznávací zájezd nebo si zařídit cestu a ubytování sami? Neridime, nemluvíme Italsky. Nejsme náročné na kvalitu ubytování, nevadí nám cesta autobusem, objednávat na booking zvladame 😀 Nedělala jste některá podobný trip na vlastní pěst, ze bychom se inspirovaly? Nebo víte o nějakých stránkách, kde bychom podobnou cestu našly? Děkuji.

  Mate některá zkušenosti s EMS? Mělo to nějaký efekt? A případně po kolika lekcich byl znát nějaký výsledek? Chci přidat nějaký nový druh cvičení, které mi hlavně zpevni core a bude působit na prevenci bolesti zad. Doma cvičit mě moc nebaví a nabídka “kroužků” je v našem městě je dost omezena, ale zrovna EMS tu máme 🙂

  Prosím o radu. Potřebuji sportovní podrprdu. A to taková, aby držela prsa a současně aby je nějak pěkně vytvarovala 😉 Jo a mám široký hrudník a malý košíček, takže ideálně aby mi neudělala zepředu úplně rovnou plochu 😀 Do kamenného obchodu se nedostanu, takže chci vybrat něco na aboutyou a zkusit doma. Ale je toho moc... Poradí někdo něco? Cena asi nehraje úplně roli, hlavně když na mě bude pěkně vypadat a splní účel.

  Prosím, nemáme slevový kód na about you, který by zafungoval i na zlevněné? Děkuji.

  Tak náš živý stromeček taky už a ještě stojí. Ozdob málo, zato originální.

  Poradíte? Chci si do telefonu stáhnout nějakou motivační hudbu na běhání. Máte nějakou oblíbenou dostupnou kompilaci?

  Zkušenosti s přepravou přes DHL? Nechala jsem si poslat velkou zásilku, vidím, kde se moje zásilka nachází a že mě dnes řidič nezastihl. Předem nezavolal ani jsem nevěděla, že mají zásilku doručit zrovna dnes. Budou pokus o doručení opakovat? Nevíte?

  llluckaaa
  Zpráva byla změněna    21. kvě 2022    

  Jako ja vím, ze někdo běhá maratony, ze plno lidi běhá rychleji, ale ja, ja jsem poprvé v životě ubehla 5 KM v kuse 😍 Jsem na sebe hrdá 😉
  Díky všem mým zdejším inspirujícím ženám, které mě motivují na sobě taky pracovat 🙂

  Už jste někdo kupoval na Vinted z Polska? Jak to funguje? Jen kliknu na Koupit a pak už jen platím v Kč a dam adresu, kam má dojet DPD?

  Poradíte? Chodím běhat a potrebuju s sebou telefon a klíč od bytu. Viděla jsem, ze někdo má nějaký uchyt na paži. Doporučuje nějaký? Musi se objednat na netu nebo ho mají třeba v nějakém obchodě se sportovním vybavení? Dík 😉

  Poradíte, prosím, aplikaci do iphonu na úpravu fotek, aby byla zdarma a bylo s ni možné skládat jednoduše více fotek do rámečku vedle sebe? Dekuju ❤️

  Tak bych opět potřebovala poradit. Plánuji holčičí relax víkend v Olomouci. Co doporučíte nevynechat? 😉 Ubytko už mám rezervované. Kulturní zážitek na sobotní divadelní představení taktéž. Uvažuji o:
  - masáž - doporučíte něco konkrétního?
  - výlet na Svatý kopeček - dá se tam dojít pěšky a zpátky dojet veřejnou dopravou?
  - jídlo, víno - potřebuji nějakou restauraci na saláty

  Odpověď za ❤ Sportovní legíny Dedoles - jsou dobré? Prosvítají? Odpovídají velikosti? Když nosím tak 38-40, mám si pořídit velikost M? Doporučíte nebo ne? Děkuji.

  Sháním plavky někde na internetu. Doporučíte obchod? 😉 Případně máte nějakou větší slevu na Astratex - víc než 10 %? Samozřejmě mám nároky na střih, takže mám velmi omezený výběr. Předem děkuji za rady, které odměním ❤

  Ze bych přeci jen začala slavit Valentýna? 😀

  Holky, nevíte, jestli prodávají v některém supermarketu SIM kartu Vodafone? Oběhly jsme trafiky ap. a všude vyprodáno, tak jestli má smysl zkoušet i sámošky. Dík.

  Dlouho už nebyla hádanka, tak dáme jednu dnešní: První obdrží ❤ a správné odpovědi budu mazat, aby si to užili i ostatní.

  Buď je ti teplo nebo seš mokrej.
  Buď jsem věc nebo děj.
  Koťata, prosím, ne!