Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  llluckaaa
  Zpráva byla změněna    21. kvě 2022    

  Jako ja vím, ze někdo běhá maratony, ze plno lidi běhá rychleji, ale ja, ja jsem poprvé v životě ubehla 5 KM v kuse 😍 Jsem na sebe hrdá 😉
  Díky všem mým zdejším inspirujícím ženám, které mě motivují na sobě taky pracovat 🙂

  Už jste někdo kupoval na Vinted z Polska? Jak to funguje? Jen kliknu na Koupit a pak už jen platím v Kč a dam adresu, kam má dojet DPD?

  Poradíte? Chodím běhat a potrebuju s sebou telefon a klíč od bytu. Viděla jsem, ze někdo má nějaký uchyt na paži. Doporučuje nějaký? Musi se objednat na netu nebo ho mají třeba v nějakém obchodě se sportovním vybavení? Dík 😉

  Poradíte, prosím, aplikaci do iphonu na úpravu fotek, aby byla zdarma a bylo s ni možné skládat jednoduše více fotek do rámečku vedle sebe? Dekuju ❤️

  Tak bych opět potřebovala poradit. Plánuji holčičí relax víkend v Olomouci. Co doporučíte nevynechat? 😉 Ubytko už mám rezervované. Kulturní zážitek na sobotní divadelní představení taktéž. Uvažuji o:
  - masáž - doporučíte něco konkrétního?
  - výlet na Svatý kopeček - dá se tam dojít pěšky a zpátky dojet veřejnou dopravou?
  - jídlo, víno - potřebuji nějakou restauraci na saláty

  Odpověď za ❤ Sportovní legíny Dedoles - jsou dobré? Prosvítají? Odpovídají velikosti? Když nosím tak 38-40, mám si pořídit velikost M? Doporučíte nebo ne? Děkuji.

  Sháním plavky někde na internetu. Doporučíte obchod? 😉 Případně máte nějakou větší slevu na Astratex - víc než 10 %? Samozřejmě mám nároky na střih, takže mám velmi omezený výběr. Předem děkuji za rady, které odměním ❤

  Ze bych přeci jen začala slavit Valentýna? 😀

  Holky, nevíte, jestli prodávají v některém supermarketu SIM kartu Vodafone? Oběhly jsme trafiky ap. a všude vyprodáno, tak jestli má smysl zkoušet i sámošky. Dík.

  Dlouho už nebyla hádanka, tak dáme jednu dnešní: První obdrží ❤ a správné odpovědi budu mazat, aby si to užili i ostatní.

  Buď je ti teplo nebo seš mokrej.
  Buď jsem věc nebo děj.
  Koťata, prosím, ne!

  llluckaaa
  Zpráva byla změněna    25. pro 2021    

  Zkouším sílu modrého (a moudrého) koně: plánuju výlet s dětmi a vymýšlím, jak zkrátit cestu. Ví tu někdo, jestli se dá přes silniční most přes Ohře v Lenešicích u Loun přejít nějak rozumně i s dětmi? Kuju 🙂

  Dnešní za 💙 jako obvykle 😉

  Ty si myslíš, ze mě placnes talířem a ze to stačí?!

  Prosím, že nejsem jediná, komu nefunguje internetbanking u ČSOB... Chci poslat platbu a nedaří se, tak doufám, že není problém v mém nastavení internetu.

  Dnes to bylo hrozne lehké, takže dávám jen jednu indicii 😉 První správná odpověď za 💙, správne odpovedi budu zase mazat.

  Cely svůj jepičí život doslova zářím.

  Poslední tento týden za 💙 Správne odpovedi budu promazavat.

  Jsem vždy dole.
  Jsem filmová hvězda.
  Jsem trochu retro.
  Jsem alkoholik, miluju víno.
  Přiznávám, ze jsem neekologicky.
  Miluju uhlí.

  Čtvrteční Daliboruv špek. První správná odpověď za 💙. Správně odpovedi budu průběžně mazat.
  Když mě mas, tak je to fajn.
  Já za volant rozhodne patřím.
  Taky v nemocnici bývám potřeba.
  Nejlíp je mi na hřbitově.
  A taky v noci si mě užívás.
  A bracha žije v bytě.

  A ještě včerejší Daliborova hádanka, spravne odpovědi budu zase promazavat.
  Mám víc významu a vždycky je v tom háček.
  Někdy pekne stojím a někdy se dost bojím.
  Někdy jsem vysoká a někdy zase malý.
  Někdy se o mě můžeš opřít a někdy zase ne.
  Někdy všechno rozdeluji a někdy zase spojuji.

  Jedna rychla ranní hádanka od Dalibora, první správná odpověď dostane 💙. Správne odpovědi budu promazavat 😉
  Jsem někdy doslova ze žuly.
  Čím kratší, tím lepší.
  Ideální použití jen jednou.
  Moje kaše je ta nejlepší.
  Pobaví te vždycky. Tedy skoro vždycky.

  Ranní hádanka od Dalibora pro ty, co neslysely špek na dvojce 😉
  Správně odpovědi budu mazat, prvním 3 pošlu 💙
  Jsem povahy rozbredle. Jsem konzistentni. Dietu nedrzim, máslo a mleko si dopreju. Nejradsi mám rizek. Pekne si lezim a mam peknou barvu.

  Dnes ještě poslední hádanka… kdo bude první? ❤️

  Pro někoho znamenam moc, pro někoho málo. Někdo me hledá na Vaclavaku, jiný me najde v lese. Jedno je ale jiste, tady jsem doma.

  Tak jo, další pokus, inspirován dnešní on-line výukou 2.A 😀 kdopak to uhodne? Za tři ❤️

  Obcas tecu, umím plavat, někdy lovim, vetsinou beru a jsem pěkný číslo.

  Malenka tu rozdává hádanky, tak mě napadlo vám taky jednu dat. První 3 správně odpovědi dostanou 3 srdíčka. A zde jsou me indicie…

  Drahoušku, miluji tvou uslechtilost a chci te víc a víc. Jsi můj poklad a rada se s tebou chlubim, ale občas mám chuť te zakopat na zahradě. Au! Au! Auuuuuu!

  Já musím 😀

  Nemáte někdo zkušenosti s batůžkem Tanny od Vuch? Jde mi o to, že ho chci nosit hlavně k šatům a potřebuji, aby jim nesdíral látku (aby nošení nebylo pak znát na oblečení). Bohužel s tím mám s jiným noname batohem špatné zkušenosti ☹ https://www.vuch.cz/Zeny/Batohy/Batuzky-596/Tanny

  Nechala jste si některá dělat PCR test přes KLOKTEJ.TO? Chci nechat udělat test synovi, ale nejde mi zadat žádanku přes jejich stránky, požaduje to číslo žádanky od lékaře, ikdyž by mělo být možné provést pro děti preventivní test na pojišťovnu 2 krát do měsíce.

  Zase potřebuji poradit 😉 Už delší dobu uvažuji o nákupu běžeckého pásu, ale...
  1. bojím se, že se z něj stane věšák na prádlo
  2. nevím, jaký vybrat, aby byl kvalitní a cenově dostupný - řekněme to 20 tisíc.
  Takže otázky zní: Koupili jste si běžecký pás? Běháte na něm dlouhodobě? Můžete mi dát doporučení, který bych si měla koupit, nebo naopak se který bych si kupovat neměla?
  Děkuji 😘

  llluckaaa
  Zpráva byla změněna    24. zář 2021    

  Poradíte někdo? Posílal jste někdo z českého CZK běžného účtu CZK platbu do EU na ucet? Na kolik to vyjde? Koukám do ceníku a nějak jsem z toho vykoukala, ze to bude aspoň za 250,- To jako fakt? 🧐

  Dotaz: chci jít posedět do restaurace - jak mám doložit provedení testu, aby to bylo cajk? Do laborky to nestihnu (je daleko a stejně nejsou volné termíny), tak leda koupit samotest. Ale to si to mám vyšťourat před dveřma a čekat tam, dokud nebude ukazovat negativní výsledek? Nebo...?
  Hledám info na netu a nenacházím ☹