Odpověď za ❤ Sportovní legíny Dedoles - jsou dobré? Prosvítají? Odpovídají velikosti? Když nosím tak 38-40, mám si pořídit velikost M? Doporučíte nebo ne? Děkuji.
@martinka0209 Děkuji. Já legíny z Lidlu mám a vyhovují mi, ale chtěla jsem i nějaké veselejší 😉
@llluckaaa Z veselejších mám ráda Pikaluna 🙂
Mamka je ma a za me ne.. jsou tenky, divny material a mamce se docela i rychle oprali
Mam je, na chvili na cviceni nebo behani je snesu, ale dyl bych v nich nevydrzela. Mne neprosvitaji, ale co jsem osahavala lelosi, jsou u prijemnejsiho materialu 🙂.
Já mám a jsem teda spokojená, neprosvítají a velikost mám též M a odpovídá. Za mě super, jsou příjemné a dělají hezkou postavu.
Taky jsem si jedny koupila a nespokojenost. Hrozný materiál, prosvítají. Byla jsem z nich velice zklamaná.
Holky, děkuji, celkem jednoznačně z toho vychází, že raději ne ☹ Chtěla jsem je hlavně do posilovny, takže opravdu potřebuji neprůhledné, ať při některých cvicích neukážu celé pozadí ☹
@llluckaaa já mám My Protein, jsou perfektní
Mně neprosvítají... Nosím kalhoty 38 - 40. a mám L - které mi sjíždí, M mám přesně na tělo.
@zuzineckah To zní spíš jako něco k jídlu, co bych si namixovala do smoothie 😀 Podívám se, děkuji za tip 😉
@petrajirka89 Děkuji za tip, podívám se 😉
Za mě hrůza, mám s jelenem a prosvítají a kloužou mi z pasu dolů.
@llluckaaa Tyto v L - sjíždí mi v pase https://www.dedoles.cz/vesele-fitness-leginy-my...
a tyto v M https://www.dedoles.cz/vesele-fitness-leginy-pu...
@llluckaaa jj, taky jsem si to myslela😂 Ale mají úžasné oblečení, příjemné, funkční a hlavně to bezešvé nemá chybu. Objednávala jsem další včera, mají akci 1+1, tak jsem koupila sobě i dceři, ale tentokrát krátké👍
Já jsem moc spokojená s Pikaluna. Dedoles mi vůbec neseděly.
Tiskne se na levnou bílou látku v Číně a podle toho také vypadá. Mají ušitý vysoký pas, ale střižený nízký sed. Velké zklamání. Kupovala jsem ty s lemury a bohužel to není ani na domácí nošení. Prosvítá pod tiskem ta bílá látka.
Mám je už bych je nekoupila jsou tenké,brala bych velikost ,jakou normálně nosíš ,ale lepší jsou legíny z lidlu