Prosím o radu. Potřebuji sportovní podrprdu. A to taková, aby držela prsa a současně aby je nějak pěkně vytvarovala 😉 Jo a mám široký hrudník a malý košíček, takže ideálně aby mi neudělala zepředu úplně rovnou plochu 😀 Do kamenného obchodu se nedostanu, takže chci vybrat něco na aboutyou a zkusit doma. Ale je toho moc... Poradí někdo něco? Cena asi nehraje úplně roli, hlavně když na mě bude pěkně vypadat a splní účel.
Já mám kari traa a tam mají prave i vyztužené, tedy tvarujici
Panache
Mám Panache ve velikosti 75E. Mně vyhovují. Musím.mit ale bez kostic, omylem jsem vzala s kosticemi a je to děs.
jedině Panache, ta je skvělá
Ja mam rada Under armour, chodim behat
zkus tohle, pokud nemáš možnost se dostat https://www.caresse.cz/brafitting-online
Under Armour takové ty vyztužené a pak klasicky Adidas.
Top jsou sportovní podprsenky Panache. Mají normálně číslování, takže není problém vybrat dobře sedící (pokud jsou to jen S, M, L atd, tak je mi to vždycky obří přes obvod)