Taková pěkná ozdoba. 🙂
My musíme mít maličký stromek. Jinam než do pidi obýváku nejde a obývák navíc je průchozí. Takže když se kočka postaví na zadní, dosáhne na špičku, to je pak nebaví do něj lézt.🤣
22. pro 2022
Stejně jako u nás 🤣
22. pro 2022
Ja vam ty kocici ozdoby tak zavidim 😍🤣
22. pro 2022


my ho vzdycky musime privazat k topeni🙂