Máte prosím někdo zkušenosti s tréninkem EMS (Elektro Myo Stimulace)? Podělíte se, jaký to na vás mělo vliv? Dík. Byla jsem na úvodní lekci s tím, že tomu dám šanci.
Ja drive chodila 1x tydne a nebolela mne zada, byla jsem celkove vic fit a kdyz jsem davala pozor i na stravu, mela jsem nejlepsi postavu co na sobe pamatuji. Mam v planu po rekonvalescenci po porodu zase chodit 🙂
18. srp 2023
Já na to chodila asi půl roku před otěhotněním, manžel u toho zůstal i nadále, chodí 1x týdně už asi 2 roky... Viditelný efekt žádný, ale už si aspoň tak často nestěžuje na bolest zad...