Afty u dětí, co pomohlo?

30. září 2017 
Maminky kdo jste měly u dětí afty co vám pomohlo a za jak dlouho to zmizelo???Máme je už druhý den a malá od včera nic nejedla a skoro ani nespala pití do ní nějak vždycky narvu
5. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás zabrala jedině fialka, sice byla celá fialová i s oblečením, ale hned po natření se jí ulevilo a byl klid.
5. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý borůvkový kompot a borůvky vůbec pomáhají...
5. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně malýmu pomáhal Mundisal gel. Sice to nejdříve jakoby brní,ale pak je to v pohodě ...
6. pro 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nové - pokud je to teda stomatitida - naskakovaly asi 3 dny, 5 dní to trvalo do zahojení. Vystříkávali jsme tantum verde, ale záleží na věku dítěte.
6. pro 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj. Dcerka si s nima dost vytrpěla v 10ti měsících. Měla je snad týden, moc to bolelo, skoro nejedla. Dětská doktorka nám doporučila ALOCLAIR gel. Až ten nám pomohl. Ale už si nepamatuji, zda byl na předpis nebo ne. Ale myslím, že ne. Zeptej se v lékárně.
6. pro 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no nám to trvalo podle mě týden než se toho dcera zbavila, taky jsme potírali genciálou a dávali borůvky. Bylo to fakt hrozné, nejedla nic kromě jogurtů, bramborové nebo krupicové kaše a těch borůvek, což bylo ovšem pod velkým tlakem. Ovšem kamarádky (když už bylo po) mi radily B-komplex, dobrý je přírodní Pangamin dražé. Tak kdyžtak zkus. Tak přeju, ať se toho zbavíte dříve, než my.
6. pro 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi na afty mame Myrhu z topvetu.Trochu to pali ale uz druhy den se malinky ztratili a vetsi zmensili.A davat b-komplex a pit hermankovy caj a taky tantum verde ve spreji.Uz sme je mneli nekolikrat a vzdy 3den pryc.
8. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nam to trvalo vyse tyzdna jedla len bramborovu alebo krupicnu kasu a sirupovu vodu nam kazala doktorka alebo sladku stavu aby dostavala niaku energiu v cukroch. a davali sme sprej ale ten za nic nestal tak sme davali len fialku. pred tyzdnom to skoncilo a so vdacna, lebo jedno z najhorsich obdobi ked chudatko je hladne a boli to....a nemozes nijako pomoct...
8. pro 2012 ve 20:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba s tím nakonec skončil na ATB - taky skoro týden nejedl, měl i vysoký horečky, genciána byla k ničemu... ATB zabraly hned
8. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2013 ve 23:06 • pepa_pepa
U nas zabral ružovy med- borax glycerin, je to vodička chuti nasladle a nezanechava fleky v ustech a na oblečeni. A taky boruvky , nejlip chlazene.
30. zář v 15:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek