Hospitalizace a ubytování ve FN Motol, máte zkušenost?

shanah
2. kvě 2012

Dobrý den, mám dotaz, máme podstoupit s 2,5 letou dcerou katetrizaci otevřené tepenné dučeje v FN Motol. Chci se zeptat, zda máte někdo s tímto zákrokem zkušenost. Dále se chci zeptat na ubytování, když mám ještě 6 měsíční dceru, kterou plně kojím. Mohl by mi někdo poradit, máte někdo zkušenost s touto situací?? Děkuji

ahojkyy
2. kvě 2012

@shanah ahoj, tak ine oddelenie, neurochirurgia, tak s prvym neporadim ale k druhemu - v pohode, mas tam vsetko co potrebujes. Mozes byt s mimcom na pokoji, ma vlastnu postielku, ty take roztahovacie kreslo, na kt. sa v pohode vyspis. Na izbe ste tak dve, v plnom stave tri, alebo si mozes zaplatit nadstandard, tisicka na den. K izbe jedna kupelka a toaleta, vanicka pre mimco. Hernicka na oddeleni, tv. K strave pre teba - na vyber z dvoch jedal, pre mimco ti daju co povies, ked kojis, kojis, ked um, daju ten typ a tolko, kolko potrebujes, ked hotovky od hami tak daju tie, ked normalne jedlo, tak to a tak. Plienky limitovane na den. Pripadne sa pytaj 😉 neviem, co si mala na mysli.

ahojkyy
2. kvě 2012

az teraz som si vsimla ze ide o druhe dieta.. tak to ta nepustia ne trvalo, asi ti navrhnu, aby tam starsia ostala sama.. alebo skus nadstandard, tam bolo mozne ubytovat aj celu rodinu, ked som rodila.. inak na neuroch. - boli tam trojrocne deti same, ja by som sa bala.. 😒 blbe, no.. a co tak odsavat mliecko a dodavat malej? 😉

hamma
4. kvě 2012

@shanah Na kterým budeš oddělení? V kardiocentru? Tam by neměl být problém a rozhodně je žádej, aby tě ubytovali i s mladší dcerou a trvej si na tom. Jak dlouho tam budete?
Kdyby tě nechtěli ubytovat nebo jsi měla nějaký další otázky, pošli mi IP, můžu ti ještě poradit další postup.