Stacionář ve foniatrické klinice Žitná, máte zkušenost?

slavistka
6. bře 2013

Chtěla jsem se zeptta na zkušenosti,jestli tam nějaké dítko bylo,jak jste byly spokojene,melo to efekt.Syn má expresivní vývojovou dysfázii,mame odklad školní docházky.Byli jsme na různých vyšetřeních včetně té foniatrie,vše v pořádku.Doporučili nám ten stacionář,chodí s etam měsíc každý den,stojí to téměř 5tisíc.Kdyby to pomohlo,určitě dám,ale obávám se,že syn ted moc nespolupracuje,řeč se zlepšuje postupně,ted se rozmluvil hodne,ale spatna vyslovnost,na logopedii chodime pravidelne co 14dní..Vadí mi i to,ze se na mesic vytrhne ze skolky,coz by se samozrejme taky zvladlo(kdyz je nekdo dlouho nemocny,tak to ten mesic taky hodi),ale taky,ze se tam nemuzu podivat,jak to probiha,proste jim verit,ze to s nim zmaknou...proste se bojim,zda to bude vubce k necemu.dekuji za odpovedi.

jafi
5. srp 2013

Nevím jestli je to ještě aktualni, ale chodila do žitne do stacionare. letos jde znova v zari. Byla jsem spokojena. každý den s ni pracovali a sly videt i pokroky za měsíc. Na víkendy nosila ukoly,ktere dělali během tydne. Nemam zkušenosti z jinými,ale brala jsem to pozitivne. měla tam i různé vyšetření sluchu apod.. Na peníze jsem se moc neohlížela. Plati se za pobyt asi 150 kč den + strava. Je to pochopitelne nakladnejsi než školka, ale není to každy měsíc. jana