15měsíční dcerka má na noze žlutý tvrdý nehet

kkaatte
24. lis 2016

Maminky chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s tvrdým nehtem u dětí. Dcerka má 15 měsíců a má na jednom prstíku na noze žlutý tvrdý neht, jak ho mívají starší lidé. Udělal se jí asi během dvou týdnů. K dr s tím zatím nechci jít, abych jí nevystavovala bacilům, který teď řádí. Jak jste to řešily vy nebo časem odrostl. Díky moc za rady

jituska3
24. lis 2016

@kkaatte Ahojky mi jsme měli zdeformovaný a nažloutlí nehet u na líčku od narození ,naše doktorka mě poslala na kožní tak tam skoč nemusíš mít ani doporučení .Léčení trvá dlouho tak ne otálej. 🙂 ,ale mám to neodrůstá i když ho stříháme ,ale už vypadá troch líp, u nás je to dědičné nějaký předek to asi mě , u Vás to muže bít infekce asi jsem ti moc nepomohla

kkaatte
autor
24. lis 2016

@jituska3 a jak se to léčí, nějakýma mastičkama? A na jak dlouho ta léčba může asi být? Díky

drakenn
25. lis 2016

Může to být plíseň, takže já bych zašla na kožní

jituska3
25. lis 2016

Nevím ,nejsem doktorka ,ale mi jsem to měli zděděny tak nic nám na to nedala a stříhat a trochu to už odrostlo má to na nožičce na malíčku už to noc nejde vidět bude jí 3 roky .
Už jsi byla na kožním?

kkaatte
autor
25. lis 2016

Myslela jsem, že jste na to něco dostaly. Zatím jsem jen telefonovala dětské dr. tak doporučila mazat infadolanem, a jak půjdem na očkování, že na to kukne