2letému synovi se často zvedá žaludek

simnasa
19. říj 2017

Dobrý den maminky, potřebuji radu popřípadě vaše zkušenosti. Mám syna 2,4 měsíce a pořád se mu zvedá žaludek nebo zvrací. např. když zívá pes, nebo když jí a vidí psa, když jedí malé děti, tuhle u nás byla známá a její malý baštil a náš mladý to vidí a zvedne se mu žaludek nebo se poblinká, ráno když má snídat dám na stůl jídlo a zvedá se mu žaludek a už samozřejmě jíst nechce nic jíst a to ho nenutím dát to na stůl a nechám ho ať si vezme sám, a kolikrát vůbec nejí. Někdy když to do něj nacpu a ochutná tak potom se nají normálně. Od mala se bojí ochutnávat nové věci, nejdřív si jídlo musí prohlídnout a když se mu líbí nebo když to vypadá jako co mu chutná potom se teprve nají, jenže to jsou samé omáčky. Ovoce nebo zeleninu z toho nic nechce. Chceme si pořídit pejska , ale aby nám pak malý pořád neblinkal nebo jsme psa nemusely zavírat aby se malý najedl. A i potom co bude najedený je schopný se poblinkat. Nemůžu ani pořádně k někomu jít abych se nebála že někoho uvidí jíst a pozvrací se. A co teprve ve školce až budou děti sedět u stolečků a jíst! To asi náš bude sedět zády aby se najedl a nepoblinkat. Nemáte někdo zkušenosti nebo radu? U doktora jsem zatím nebyla. Ale chystám se tam protože mi to nepřijde normální. Děkuji

pavca1982
19. říj 2017

To je snad něco psychického a docela bych řekla, že velký problém. Určitě bych zašla k odborníkovi.

vendelinka08
19. říj 2017

S tim jsem se jeste nesetkala....ale v poradku to neni a nez to resit tady...tak uz by to mela vedet pediatricka a resit to. A cim drive tim lepe....

hanellore1
8. črc 2021

@simnasa Můžu vědět jak jste dopadli prosím??? Máme to samé ....

trmotovak
20. říj 2021

@hanellore1 máme taky stejnej problém. Jakmile vidí někde něco špinavýho, ležet na stole nějaký jídlo, nebo flašku s pitím jinýho dítěte apod. tak se mu hned zvedá žaludek. Zítra budu volat našemu doktorovi, protože už jsem z toho úplně bezradná..

hanellore1
6. pro 2021

@trmotovak Dobrý večer, jak jste dopadli?