2měsíční miminko už dva dny nekakalo

simina9111992
27. dub 2017

Zdravim maminky, obracim se na Vas s dotazem na traveni mimca, nas malej (2 a pul mesice) je castecne na materskem a castecne na umelem mleku a dva dny uz nekakal..cetla jsem,ze deti nekdy az tyden nekakaji ale bojim se je to normalni?premyslim,ze pujdu zitra k doktorovi ...malej ale neplace, prdiky mu odchazi, zkousela jsem cvicit, fenykl.caj a nepomohlo..nakonec jsem zkusila rektalbi rourku ale nic z neho neslo, jen na zacatku rourky trosku bylo hnede ...je mozny,ze nema po dvou dnech zatim potrebu kakat a mliko travi dobre?

kvmatonka
27. dub 2017

Pokud nepláče bolestí, prdy odcházejí, tak má dobré trávení a vše stráví. Ono kdyby ho bříško bolelo tak by se určitě ozval. 😉

adypro
27. dub 2017

To je možné, kojené děti nemusí kakat třeba týden. Pokud je v pohodě, nepláče, nekroutí se, je to určitě v pořádku. Uvidíš, že se dnes nebo zítra po.... 🙂 Myslím, že doktorka ti řekne to samé.

pajula123
27. dub 2017

Plne kojeny syn nekakal i 12 dni.

simina9111992
autor
27. dub 2017

Jenze syn prave neni pouze kojeny, dokrmuji ho UM

soyevita
27. dub 2017

@simina9111992 I když to má půl na půl,tak kakat nemusí a větry odcházejí?
Pokud by ho bolelo bříško,tak by jsi to poznala

simina9111992
autor
27. dub 2017

Odchazeji,neplace a je klidnej a spanek taky klidnej tak.nevim...davam mu probiotika biogaja po nich prdikuje a dost zavani 😄..budu cekat do zitra a kdyz nic brnknu doktorce pro jistotu

eloise02
27. dub 2017

Já měla syna na UM a určitě vždycky nekakal každý den, je to normální, neboj.