3 letý má na hlavě plešky. Z čeho?

draga
27. bře 2010

holky chci se zeptat jestli i některá nemáte tento problém...prckovi už byly 3 roky a přes zimu měl delší vlásky (ne dlouhé), pořád má od mala ve vláskách takové ty mazové stroupky a nechce si je nechat vyčesávat, občas se některý povedl sundat spíš náhodně... teď jsem ho ostříhala strojkem a v některých místech má normálně plešky...v jeslích mě upozornili ať zajdem k mudře, že to může být plíseň něbo nějaká vnitřní choroba...mám trochu strach, navíc je víkend takže k doktorovi jdeme až v pondělí...

strapco13
27. bře 2010

draga..neboj..za vikend sa nic nestane..pravdepodobne sa bude patrat ci nema niekde skrytu infekciu..maly by mu dr zobrat krv na krvny obraz, sedimentaciu, ASLO, LATEX, CRP, vysetrit moc..tak si najprc brnkni dr, ci nemas doniest aj moc...mozno ta posle na kozne
drzim palce

evinka001
27. bře 2010

draga, moje dcerka měla úplně stejný problém, stroupky jsme vyčesávali, bohužel i s vlásky, dnes je jí 6 a má krásný dlouhý vlasy. neměj strach, bude to v pohodě

evinka001
27. bře 2010

mazala jsem jí to olejíčkem a vyčesávala

draga
autor
28. bře 2010

evinko díky ...no mě právě zaskočilo to, že to má úplně plešatý . třeba kus 1x2cm čtvereční...a ve školce mě vyděsily že to může být něco vnitřního, ale když na to koukám má to jen na té přední části hlavy, kde má všude ty mazový strupy a navíc si to pacholek nechce nechat vyčesat...zítra dojdem k té mudře ale věřím, že to bude opravdu z toho...takže vlásky by měly dorůst?

draga
autor
28. bře 2010

strapco díky tak moč můžu vzít ...a s tím kožním taky počítám... 😉

evinka001
28. bře 2010

draga, vlásky dorostou

draga
autor
28. bře 2010

evinka snad to bude jen ono ...díky moc za podporu 😉

draga
autor
29. bře 2010

tak jsme dneska byli u doktorky, ta se koukla a řekla, že máme vydržet 2-3 měsíce, možná klidně i přes prázdniny (pokud se to nebude nějak horšit) a uvidíme...neposlala nás zatím nikam, pak prý případně na endokrinologii...ale mluvila jsem dneska se svojí ségrou a Karolínka (její dcerka) to prý měla taky když byla maličká) tak snad to bude opravdu jen takový 😉

draga
autor
8. říj 2010

jen chci napsat pro někoho případně dalšího, že vlasy dorostly 😉