3letá dcerka má delší dobu rýmu, co jí mám dát?

verunka00
21. pro 2016

Prosím jdu pro řadu už delší dobu am dcerka 3 roky rýmu od soboty kapeme 4x denně pamycon dneska je již středa a žádné zlepšení pořád máme zelené sopliky. Od Mudr. Když jsem ji řekla že nám pamycon nezabírá jsme dostali pred předepsané homeopatika e zlepšení nevidím ☹ do toho od pondělí ještě zánět v obou ockach moc prosím o radu co mám dát dcerce na rýmu začínám být bezradná. Děkuji za každou radu

mulgrew
21. pro 2016

zkus sinupret a nos casto vystrikavat alespon morskou vodou, ale ja pouzivam ACC

soyevita
21. pro 2016

@verunka00 Sinupret je skvělý,ještě tu holky doporučovaly konvičku na výplach nosu.Byla by super,jen nevím,jestli by si to malá nechala

kajalka
21. pro 2016

Sprej euphorbium, měli jsme za 2 dny po rýmě. K tomu sinupret a odvar z lotosového kořene, k sehnání je ve zdrav. výživách.

soyevita
21. pro 2016

@kajalka
@verunka00 Ten lotosový kořen jsem používala při zánětech dutin a paráda

kika_21
21. pro 2016

A do očiček kapky má?

lajla
21. pro 2016

Do očí kapky netřeba...To souvisí s celkovým zahleněním, normální.stav
Lotusovy kořen je spíš na kašel, ale v pohodě můžete, prevaruje se i několikrát
3 krát denně kuzu taky zdravá výživa
Pamycon nedávat je to svinstvo
Sinupret ok, koupit inhalator omron- budete za něj děkovat a užijete další léta
Na noc na drobno nakrájet cibulku ,zabalit do kapesníku a pověsit co nejblíže k hlavě, nosík vystrikavat vincentkou, mořskou vodou...Kapky nasivin atd bych dala pouze na noc, euphorbium je super

lajla
21. pro 2016

Jinak z homeo na žlutou rýmu u nás pulsatilla 9, nebo kalium biochromicum když sopliky zasychají 9 Ch
3 kul do max dvou deci vody, behem.dne popijet, vzdy promichat ne kovovou lzickou

kika_21
21. pro 2016

@lajla A co šalvěj-dostala jsem se tak z bolení ucha-i když tam je problém s tekutinou do ucha. Fakt je, že mi to pomohlo.Ale malé dítě-to nevím.Ono zahlenění může souviset třeba s potrav. alergií, dokonce i se stavem duše.Tady spíše s prostředím-zda je klid, zda dávám prostor dítěti k vyjádření-u mne, zda není hluk-to ale s dětmi moc nejde omezit.

lajla
21. pro 2016

@kika_21 to netuším...Na ouška netřesk nebo audiron, každopádně když se neporesi.zahleneni je možné že to půjde do oušek, ani.trilete toho moc nenasmrka
Ten zbytek ano, určité...Ale to už je spíš pro jinou skupinku...
U dětí vždy vše trvá dyl no...S tím se musíme smířit, ale ony z toho z valné většiny vyrostou

mulgrew
21. pro 2016

audiron do usi super, kapu kapicku hned, co nekteré z deti si zacne na ouska stezovat, muze se i preventivne, pri takove ryme bych dala

verunka00
autor
21. pro 2016

@kika_21 jj kapky i mastičku jen nevím co s tou rymou

verunka00
autor
21. pro 2016

@lajla
@lajla audiron od energy na osuka máme. Jsem za ně vděčná už jsme dvakrát byl na píchání a co jsem se dočetla o audiron je to ok tuk tuk.

kika_21
21. pro 2016

@verunka00 Pro staršího syna jsme kdysi měli Erdomed, ale nevím, od kolika let-jinak dr. dává také ATB kapky-jako u Vás, když je rýma žlutá .

verunka00
autor
21. pro 2016

@kika_21 ty už nám vůbec nepomáhají ;(

nugetka20
23. dub 2019

Otevřu znovu diskuzi. Syn skoro 3-letý. Od září, co začal chodit do školky, tak je týden ve školce, týden doma s rýmou. Před vánoci se rýma zazelenala, skočila mu do jednoho oka, takže oko zarudlé, zelené soply z oka. Dostali jsme kapky na zánět v oku a 3 neděle byl doma. pak 14 dní ve školce a šup, zas to samé. Takže Pamycon + opět kapky do očí. Za 14 dní šel do školky, po týdnu dostal neštovice, takže opět 14 dní doma. To už byl začátek dubna, 3 neděle chodil do školky, opět zelená rýma, opět v oku. Opět Pamycon + ATB do oka, který teda ani po týdnu nic moc, zánět zmizel, oko je čisté, ale kluk furt chrčí, špatně spí. Máme žádanku na ORL, ale tam prý máme jít až týden po ATB s tím, že opět nesmí do kolektivu, aby něco nechytnul. Jsem z toho na prášky. Od příštího měsíce bych měla jít do práce a místo toho jsme zavření doma, resp. na vesnici. Jak dlouho po Pamyconu se nesmí do kolektivu? Kluk už je běsnej a já pomalu taky :(