3letý syn zvracel, bolí ho hlava, máme jet na pohotovost?

terka_85
24. led 2014

Holky prosím poraďte. Syn (3 roky) měl v noci ze úterý na středu teplotu 37,8°C. Před den nic. Jen si občas postěžoval, že ho bolí hlava. Další noc to samé a ještě k tomu jednou zvracel. Před den zase nic. Nasadili jsme dietku a jedl jenom piškoty nebo rohlíky. Dnes v noci už neměl teplotu ani nezvracel. K snídani jsem mu dala piškoty a k obědu zeleninové rizoto - což jsem ale asi neměla dělat, protože ho hned vyzvrátil. Teď leží a je na něm vidět, že není ve své kůži. Když se ho zeptám, zda ho něco bolí, řekne, že hlava. Ale když se ho na to samé zeptám třeba za hodinku, tak řekne, že ho nic nebolí. Tak nevím... Teplotu teď nemá. Navíc mi ale nechce moc pít. Měla bych s ním zajet někam na pohotovost nebo ještě počkat, jak na tom bude? Co byste dělali? Díky 🙂

andreasek82
24. led 2014

@terka_85 my mely ted v utery to same se starsi dcerkou, zvraceni, bolest hlavy a teplota do 37, 8.. ve stredu jsme ale radeji sly k dr. a ze pry je to nejaka viroza.. uz vcera byla dcerka v pohode, bez teplot, zvraceni, hlava uz pry neboli, ale stale davam spise dietni jidla, suchy rohlik s libovou sunkou bez masla, piskoty, ryzi s kurecim bez tuku, suche testoviny.. ja byt tebou bych radeji nekam zasla, kdyz se to po rizotu dnes zopakovalo.. hlavne at je malemu brzy dobre! 😉