5měsíční mimi věčně pláče a to i u kojení, co s tím?

mojajas23
11. únor 2017

Maminky,zdravim vas🙂 pojdte mi poradit nebo me uklidnit vasemi zkusenostmi. Ten muj malej drobecek(5mesicu) mi dava pekne zabrat. Vecne se mu neco nelibi,je protivnej, nekdy se plac rozjede az do uplneho hysteraku! To same u kojeni, chvilku saje pak se pusti a rve,pak se zase prisaje a zase rve a takhle furt dokola,proc? Ze by ho zlobilo brisko? Je fakt,ze nas trapila hoooodne moc kolika. V noci taky spatne spi, snad kazdy dve hodky mu musim vrazit dudana aby se nerozbrecel a tak dvakrat za noc kojim. Proc mi nevydrzi spat tak aby se vzbudil treba jen jednou jako ostatnim maminam tady v mem okoli?☹ nelibi se mu v postylce? Nebo zas ty prdy? Mam slabe mliko? Dekuji predem za reakce;)

sonia79
12. únor 2017

@veronikav31 tak proboha podle jedné kolegyně nehodnoť celou populaci .. mě by tedy nic takového snad ani nenapadlo a myslím že nejsem jediná .

veronikav31
12. únor 2017

@liska01 zajímat vás to může

veronikav31
12. únor 2017

@sonia79 to nebyla jedna kolegyně,ale i některé moje kamarádky,některé mají 2 děti a u obou toto praktikovaly

liska01
12. únor 2017

@veronikav31 Já jen, že se tak tváříš erudovaně na problematiku MM... Tak jsem se těšila, že se třeba podíváme spolu na toto téma z hlediska podobných vystudovaných oborů. 🙂 Ale už mě to přestalo zajímat.

liska01
12. únor 2017

@sonia79 Masakr, co? Já myslela, že líné matky kupují skleničky a ono je to tak, že líné matky raději co dvě hodiny kojí. 😀

sonia79
12. únor 2017

A cpou se jídlem na objednávku,aby to MM mělo šmak a výživovou hodnotu 😀 ale zas jako plán dobrý ,chtěla jsem kojit do roku (pokud to půjde ), ale teď koukám že to asi prehodnotim a budem kojit co nejdýl, abych nemusela vařit. Co se tady člověk všechno dozví ..

nafuka
12. únor 2017

@mojajas23 slabé mléko neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nafuka
12. únor 2017

@mojajas23 slabé mléko je nejrozšířenější mýtus,pokud netrpíš hladomorem nemůžeš mít slabé mléko.buzení 2* není žádná hrůza,miminka mají malá bříšška a kojené dítě si vezme kolik potřebuje.hlavně žádný překrmování aby dýl spal.nevím jestli dáváš kašičky normální je 5 hodin spánku v kuse.s tím kojením těžko říct,co mu vadí,můžeš si nahřát prsa nebo pít teplý nápoj,líp to pak teče.

astyna
12. únor 2017

Můžeš mít slabší mléko. Když jsem jedla vše možné bez ladu a skladu, mléko bylo průhledné, když jsem jela vývary, omáčky, knedlíky, mléko bylo až do modra a se smetanovou "kůrkou". Kojila jsem až co 3h, místo co hodinu. tak ať mi nikdo neříká, že se kvalita mléka nedá ovlivnit.

Co fyzio? nemá malej něco bloklého? viděla jsem video, kde narovnávali měsíční bečavou holčičku. To byla síla. Jedno křupnutí zad a malá byla usměvavé děvčátko 🙂

mojajas23
autor
12. únor 2017

Devcata kliiidek🙂 kazdy mame jiny nazor tak to tak nechme🙂 kazdopadne vam vsem moc dekuji za vase nazory,rady a zkusenosti. Ale abych pravdu rekla,mam v tom zmatek😀 rymicku uz moc nema,spis toho kasle se nemuzem zbavit,uz to trva tyden....kojeni je jak se zda kapitola sama o sobe🙂 me holky vazne prijde ze se vzteka jelikoz mu to tece malo,ale kdo se v tech bobickach ma vyznat🙂 uvidime tedy jak se to bude vyvijet🙂 a jeste jsem se chtela zeptat, otacime se zatim jen ze zad na brisko a to jen jednim smerem,kdy prijde to dalsi pretaceni?;)

astyna
12. únor 2017

@mojajas23

Malej se začal přetáčet na druhou stranu současně s první preferovanou, ale dobře to "vytunil" kolem 7.měsíce, kdy začal lézt 🙂

panickatlamicka
12. únor 2017

Prosim te, pr.oc normalne neuznas, ze jsi se znalostma o bojkotu kojeni a celkove o kojeni uplne mimo? Na tom neni nic spatneho, nikdo nevi vsechno.Treba jsi znalejsi v jinych tematdch nez druzi, ale kojeni si z repertoaru svych znalosti fakt skrtni , jen tim predavas spatne informace. Jestli chces,poslu ti tipy, kde se o teto problemstice neco dozvis. 🙂 V opacnem pripade ti popreji krasny zbytej nedele. 🙂@veronikav31

panickatlamicka
12. únor 2017

@liska01 ja jsem tak lina, ze jsem kojila i co hodinu! 😀

panickatlamicka
12. únor 2017

Viz vyse, spatne jsem te oznacila 🙂 @veronikav31

nafuka
12. únor 2017

@veronikav31 vařím akojím 15 měs.dceři nevím proč bych měla kupovat UM když mám vlastní.

panickatlamicka
12. únor 2017

@nafuka a proc jako varis? 😀 😀 bud taky lina, ne.. 😀

nafuka
12. únor 2017

@pajounek musím trochu oponovat.Dcera na spaní dudlík má a kojím už 15 měsíců a kojit ještě budu.odstavit se zatím nechystám.Přes den nedudlá.

nafuka
12. únor 2017

@mojajas23 jak dlouho budeš kojit je čistě tvoje věc, rozhodně lepší kojit než UM nebo kravské-to je pro malé batole těžko stravitelné. I po roce má MM pro dítě význam.Přeju ať máš u kojení brzo pohodu.🙂

nafuka
12. únor 2017

KOJENí ZDAR A UM ZMAR!!!!!!!!!!!!

veronikav31
12. únor 2017

@panickatlamicka Nemám co uznávat, o bojkotu toho vím dost a co se týká kojení taky,tečka. Přeji pěkný zbytek neděle

nelam
12. únor 2017

My jsme tuhle fazi meli taky,preslo to tak nejak samo.
Jinak kojeni bych opravdu nabizela casteji. Syn mi ze zacatku spal v noci krasne,budil se 2x,ve 3.mesici bojkot postylky,mam ho u sebe. Zprvu cucal 6-8x za noc,ted uz zjistil,ze me ma jistou a je na svych 2-3krat. A spis cucne a spi,proste potrebuje kontakt.
Jo a parkrat do tydne uspavam v postylce,kdyz je optimalne nalozeny. Kdyz to nejde,nelamu to.