9letá holčička se hrozně potí a dost páchne

tripisek
9. črc 2017

Zdravim vsechny. Mame ( nebo spis ja mam protoze to nikdo neresi ) takovy problem. Nevlastni dcera je ji 9.let se hrozne poti a dost pachne. Neprijde mi to normalni u tak male divky. Kdyz jsem to rekla chlapovi tak mi rekl, ze jeji matka je to same. Poti se a pachne a koupani moc neda. Nevlastni se taky nerada koupe a tak nejak ma vubec strach z cistoty a hlavne moc nemeni tricka. Ted prijela ze skolandy, ze tam na ni holky byly hnusny a jedna odesla z pokoje. Cela chlapovo rodina se hrozne divila, jak je to mozne a duvody. No holka samo nic nerekla, urcite se stydela. Myslite, ze kdyz ji koupim deodorant, ze to bude jeste horsi? Mate nekdo zkusenost? Diky

koitschka
9. črc 2017

Chudak holka teda:(( no nevim, preci jen je v citlivem veku. Co na to rika jeji tata? Co by udelal on?

tripisek
autor
9. črc 2017

No prave. . .ten nevi jak to ma resit. Kdyz je holka u nas a chceme po ni koupani a cisteni zubu atd tak jsme u ni nejhorsi. Jeji matka je fakt smudla a holka to ma od ni. Je to des. Deti a kort holcicky maji byt vonave ale ona je vecne upocena, mastny vlasy, okousany nehty a jeste smrdi. A ta jeji krava matka si toho ani nevsimne?

tripisek
autor
9. črc 2017

Ja se ani nedivim, ze se ji deti smeji. Ale to poceni, neni to spis na doktora?

baris
9. črc 2017

@tripisek tak pocení je dané i geneticky. Neteř je stejně jako švagr pořád zpocená.

A navíc okolo 9 roku začíná u holek puberta - a pokud se zpotí, už je to cítit. Já jsem holkám preventivně koupila antiperspirant a mají i své dětské voňavky a chodí i na moje. Takže koupením deodorantu určitě nic nezkazíš. Ale asi bych hodila řeč s tatínkem - přece je to jeho dcera a určitě mu není milé, když se jeho dceři smějí ☹

Bohužel - pokud je její matka "špindíra", tak to bude boj s větrnými mlýny, ale určitě bych to zkoušela 🙂.

tripisek
autor
9. črc 2017

@baris A maji nejake detske antiperspiranty? Kdyz me je trapne o tom s nim i mluvit a jemu uz take . Bohuzel to by musel resit s ex a to neni nikdy dobre

tripisek
autor
9. črc 2017

Ted jsem ji k narozkam koupila pet tricek aby mela na stridacku a co myslite. Byla u tchyne tyden a mela jedno

baris
9. črc 2017

@tripisek nemají dětské antiperspiranty. Koupila jsem jim sprej. Kuličkový je lechtal 🙂, takže nedržely.

S ex - pokud je taková, jak popisujete, tak s tudy cesta asi ke zlepšení nepovede. Hold budete muset někdy s manželem nastolit toto téma a jak dceři pomoci. Děti jsou kruté ☹

baris
9. črc 2017

@tripisek to chce s ní sednout, hodit řeč, jít s ní na nákupy - ať si sama vybere oblečení, které se jí líbí a pořád vsugerovávat, že se oblečení musí měnit každý den a pokud jí to mamka nevypere - nevadí - může to přinést k tobě.

Vím, že je to velký závazek. Pokud to chceš řešit a její vlastní mamka nechce ... ☹

tripisek
autor
9. črc 2017

@baris Takove tema uz probehlo tolikkrat. Bohuzel nevlastni co ji rekneme my tak je spatne. Porad rikam, snad az bude starsi dostane svuj rozum a ne maminky

tripisek
autor
9. črc 2017

Jako ona ji vypere to ano ale prave ji nehlida aby mela na sobe ciste a jak casto si veci meni. To same spodni, take jsme resily.

gabipo
11. črc 2017

A jak casto byva u vas? Ja bych se kazdy vecer prosla po byte s tim, ze sbiras veci na prani, at ti da dnesni tricko i spodni pradlo a proste by si to znovu oblect nemohla. Jen me zarazi - to ji to samotne nevadi, ze nevoni?

tripisek
autor
11. črc 2017

@gabipo U nas prave nebyva. Chodi si jen pro darky a na oslavy ale to je jina vec. Ne, ji samotne to nevadi. Neciti se

gabipo
12. črc 2017

@tripisek Treba ji pak donuti to, kdyz se ji budou ostatni smat. Neni to sice moc dobre reseni, ale pokud s ni nehnete vy ani matka, tak asi neni jina moznost nez ze to vyresi ostatni deti.