ABKM nebo skutečně velká rýma?

25. pro 2023

Ahoj, předem se omlouvám ale o ABKM moc nevím a proto si k vám jdu pro radu, jsem už bezradná 😭. Je při ABKM zahlenění, které by mohlo připomínat velkou rýmu a mohlo by dítě u toho chrčet podobně jako při zánětu průdušek??? Je to možné?? Před pár dny by jsem tu psala...Mám skoro 2 dvouměsíční mimčo. Asi týden po příchodu z porodnice začal hrozně chrochtat a já si říkala že asi rýma. I Dr to tehdy říkala. Jenže ani po stříknutí mořské vody a odsávání nic pomalu neodsaju. Malý přitom neskutečně chrochtá, je hrozně zahlenený a hodně zvrací po kojení 😭... Někdy i po delší době od kojení. Pořád kašle a natahuje. Úplně to v něm chrci i na dotek. Ptala jsem se v jiné skupince a hodně mi bylo reagovano právě ABKM. Když jsem se na to ptala Dr tak mi akorát řekla, tak přestaňte kojit a uvidíte 😶... K tomu se nebudu vyjadřovat. Spíš jsem z toho už zoufalá 😭 nevím už jak mu jinak pomocí, fakt nevím 😭😭. Jinak mu doma zvlhčuju vzduch, vlastně nonstop leží na vyvýšeném místě... a stejně šíleně zvrací. Byla jsem s ním několikrát u Dr, dokonce i v nemocnici před pár dny a dostal antibiotika s tím že asi začíná zánět průdušek. Jenže antibiotika bere, stále se snažím odsávat a nic. Tak si říkám zda to není jiný problém. Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti 🙏🙏🙏 děkuju. Je mi z toho už fakt do pláče. Teď se mi během hodiny třikrát úplně totálně poblil 😭a furt chroptí

gdpr
25. pro 2023

Skus vylúčiť kravské mlieko a produkty z neho a uvidíš, podľa mňa by to malo ustúpiť a ak to nepomôže alebo nechceš sa vzdať mlieka a mliečnych výrobkov tak určite si pýtaj vyšetrenie na tú alergiu - dá sa to ľahko zistiť z krvi.

lis6
25. pro 2023

Vyloučit kravské mléko včetně másla a sóju bývá to spojené. Za to nic nedáš.

lucajde
Autor odpověď smazal
Zobraz