Alergologie Bulovka. Jsou tam hodní?

Ahoj, hledám dobrou alergologii pro švagrovou a jejího hodně nemocného alergika - 4letého syna. Mám doporučení na Bulovku, budou dojíždět, i proto by to bylo dobré řešení. Není tu někdo kdo tam chodí s dětmi? Jsou tam hodní a pečliví? 🙂))
děkuji !!!!!
emulinamartincova
28. únor 2011
JÁ TAM CHODÍM S MAMKOU A K DĚTĚM SE TAM CHOVAJÍ MOC HEZKY.PAN DOKTOR ŠPIČÁK SE K NÁM CHOVAL MOC HEZKY.MOC NÁM POMOHL.
berenika39autor
28. únor 2011
@emulinamartincova ahoj, díky, můj dotaz je už staršího data, takže vyřešeno. Prcek je v jejich péči už bezmála rok a to, co s ním dokázali, fakt zázrak. Nevím, jak by to skončilo, kdyby zůstali u alergoložky typu "jak je, pořád stějně? berte dál léky". Tady mu udělali serii vyšetření, podezření bylo i na cystickou fibrozu, dvakrát nějaký náznak, ale nakonec ji vyloučili, každopádně změnili léčbu a od té doby je malý sice alergik, ale pod kontrolou a na udržovací léčbě, takže ubyla nemocnost a projevy alergií se fakt zmírnily o hodně.
I tak díky za zprávu!
evca82
21. bře 2011
@berenika39 ahoj takze jsi moc spokojena na Bulovce?taky se tam chystame.......a ke komu chodite?
berenika39autor
21. bře 2011
@evca82 nehledala jsem to pro sebe, ale pro synovce. jméno mudra nevím, ale fakt jim pomohli. moc. u alergologie je strašně důležitý přístup, dá se jen tak dokola předepisovat léky nebo se snažit dítěti zpříjemnit další život, co to jde. bulovka je druhý případ:-)))

Začni psát odpověď...

Odešli