• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Alrgie na kravské mléko u dětí, pečete pečivo sami?

Maminky, která řešíte u svých dětí alergii na kravské mléko, mohu Vás požádat o radu ? Asi hloupou, ale máme držet zcela nemléčnou dietu (9měsícní mimčo) a trochu tápu....
V pečivu většinou mléko je (potažmo v rohlících) jak je to s chlebem , prosím Vás ? Pečete sami pečivo ? Nebonahrazujete nějakým např. sojovým mlékem ? Děkuju vám
3. únor 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadlen www.modrykonik.cz/alergie-na-mleko - sója není dobrá volba a posílám ti pozvánku do skupiny, kde najdeš alternativ dost :slight_smile:
3. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju!
3. únor 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadlen ne vždy v rohlících je mléko (nebo syrovátka). V obchodě jsem požádala o složení pečiva, nikdo s tím neměl problém. Takže jsem pak věděla, že třeba v pekárně jsou rohlíky OK, v tescu ne, ale tam zas byly bez mléka raženky. Chleba jsem kupovala balený, bez mléka byl ten dražší, čistě mouka, kvásek, koření. Ze začátku je to náročné pozjišťovat, pak už budeš kupovat ověřené věci :slight_smile:
4. únor 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
moc dekuju @betelgeuzz
4. únor 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq byla bys tak hodna a take me pozvala? :slight_smile: drzime od zari, kojim....
4. únor 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladybirdone skupina je otevřená pro všecky :slight_smile: - http://www.modrykonik.cz/group/2161/ , pár členek má i různá alba s bezmléčným vařením a nakupováním (např. já, mishka, michamicha, ketikus, lukava)
5. únor 2014 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek