Bezdůvodná teplota, co by to mohlo být?

slunicqqo
12. led 2014

ahoj, dcera 4 roky byli jsme teda tak nějak nemocní všichni dokola už měsíc, ona ale byla poslední týden ok, jen sem tam zakašlala, syn 1 rok dobral v pátek atb, lezlo mu to na průdušky, já atb ted beru byla jsem strašně zahleněná už měsíc a vrazilo se mi to do uší. Dcera chodila trochu víc čurat a že ji bolí bříško, ve čtvrtek odpol teplota zničehonic 37.8 večer žádná, ráno v pátek jjsme šli k dr ,papírkem nic nezjistila, že to ještě pošle do laborky na nějakej test a výsledky budou v pondělí,na pohmat břicho, záda,ledviny ok, v pátek už teplotu neměla a v sobotu ráno i celý dopol byla ok, odpol zas teplota 37,8 , zase si chtěla jít lehnout, že ju bolí bříško, čurat se mi zdá , že chodí normálně nijak přehnaně často, furt ale že ju bolí bříško , nevím jestli to neříká třeba jen proto, že moc nechce ten urinal tak jestli se z toho polykání nechce vyvléct. na pohmat když ju promačkavám tak nenaříká, ta teplota nevím, večer měla 37,5 dneska ráno 36,1, na srážení jsme nic nedávali, zato malej se vzbudil ráno a měl 37,8 mu jsem musela dát nurofen, jinak srážím většinou až tak od 38,5 ale bylk takovej uplakanej tak jsem mu to dala, pak spal 2 hodiny, po probuzení měl 36,1, chut k jídlu u obou ok, takže bolest v krku bych vyloučila, dcera teda v noci dost kašlala takže dnesk asi na noc dám dithiaden jinak nebudeme spat, nasadila jsem jí na kašel i stoptusin, malej zakašle zatím jen občas, rýmu nemají ani jeden, co by to mohlo být? nějakej streptokok? nebo co mám zítra u dr chtít? byli jsme tam v ten pátek, ale radši tam zajdu s obouma a budu chtít asi krev? nevím, chci at už se to konečně doléčí už se to táhne od začátku prosince, furt nějaká rýma a kašel na střídačku

maruja
12. led 2014

@slunicqqo Ahoj tak moje starší dcera měla teď nedávno poprvé ATB na angínu. Začalo to tak, že jí bolí bříško a pak zase hlava, pak měla teplotu kolem 38. V krku jí vůbec nebolelo

slunicqqo
autor
12. led 2014

díky maru, tak uvidíme ted odpol jsem je znovu měřila oba mají 36.3