Bolavé bríško. Co na to?

24. čer 2020

Ahoj holky. Mam 2,5 mes syna a od narozeni kakal furt. Proste prutokac. Par dni už ale nekaka tak, co je asi normálni, je plne kojenej. Ale o co jde, ted se stane, že celý den nekaka a pak ho boli brisko. Plače, je rudej, propina se a trvá to par minut, masiruju brisko, tak slysim že prdi občas, pak dobrý a pak zas. Odpoledne nekdy k večeru se už vykaka a je toho plná plina a je dobre. Pak už pokaka nekolik plen a v noci zase nic, možná jednou. Co na to brisko? Kojím každé 2 hod., vyjimecne 3,nekdy i po hodine a pul. Poradíte prosím? Babycalm nebo neco jineho? Diky.

hanka158
24. čer 2020

Nam zabrala biogaia, ale az tak po 2 tydnech uzivani.

jana_zofie
24. čer 2020

Já dávala Biogaiu, Babycalm, masírovala bříško, "houpala" bříško, kroužila nožičkama, pokládala na bříško co nejčastěji, místo Vigantolu dávám jiné déčko a... furt peklo. Ale teda asi menší peklo než kdybych to nedělala. Dost si hlídám co jím (nejíš poslední dobou třeba něčeho víc?). Teď už je to lepší, ale taky má ještě své chvilky. Jinak malá, když už je fakt zle, se většinou hezky vykaká, když si sednu do polosedu/pololehu do křesla a položím si ji na sebe, vyvýším nožičky a tím ji vlastně dám do takového klubíčka, akorát že na mně. Pootáčíme pár leporel, někdy se teda uklidní jen když k tomu zapnu telku, a do 10 minut je hotovo. (Za tu telku se trošku stydím, ale zase si říkám, že lepších deset minut takhle než půlku odpoledne řevu.)

marketanova
8. črc 2020

Dobrý den, já dávám vždy probiotika pro malého, ať tím případnou bolest bříška eliminuji.