Bolení bříška a koliky

niki179
15. led 2019

Zdravím, chtěla bych se zeptat co Vám pomohlo na koliky, malému jsou 4 měsíce a kojim ale trápí nás bolení a to hlavně večer, doktorka doporučila probiotika, které jsem už 3x změnila za jiné, masíruji bříško, dávám teplé obklady, cvičíme, polohuji na bříško, nedávám už ani vigantol, piju čaj pro kojící, nejím nic nadymaveho, malý se nemohl 2 dny vykakat a když už se povedlo tak dlouhým masírovanim a pak se stejně kroutil a plakal, občas ho nemůžu ani nakojit, předem děkuji za rady 😊

ajja87
15. led 2019

U nás pomohl infacol,nebo co zkusit rektální trubičku?

petulles
15. led 2019

Probiotika Bio Gaia, rektální rourku a kapky Balonix med nebo Espumisan. A zkusit vysadit ten kojící čaj, mě naopak zhoršoval, někomu totiž ten fenykl může vyvolat opak..

miba10
16. led 2019

Sab simplex

nikolspace
16. led 2019

Neteř kaká jednou za 8 dní, buďte ráda, že to máte častěji 😑

niki179
autor
16. led 2019

Bio galu používáme teď, espumizan jsem dřív dávala, zkusím vysadit čaj, děkuji za rady 😊

peta34
16. led 2019

ahoj, probiotika začnou pusobit tak po 14 dnech, takže vydržet. Synovi nedělal dobře sab simplex a kojicí čaje. Jak bylo psáno výše, nesedl mu fenykl a nějaké silice co obsahovaly kapky. A uplně nejvíc pomohlo na prdíky nošení v nosítku/šátku, tam se vyprděl a byl klid.

peta34
16. led 2019

a rektalní rourka, tu jsem použivala skoro 2 měsíce v kuse.

zuzan88
16. led 2019

Co já od narození vyzkoušela kapek... Do dnes nedokáži říct s kterýma sem na max. spokojená, zkusit ještě tu rektální trubičku, když se nevykadí, tak aspoň vyprdí. Malému budou teď 4 měsíce a pomalinku se to začíná konečně lepšit. Držím palce. 😉

niki179
autor
16. led 2019

Moc děkuji za pomoc, bio galu máme 5 den tak ještě vydržím, kojící čaj jsem tedy vyřadila, tak uvidíme 😊