Červený flíček, štípanec nebo něco jiného?

lavokjec
8. zář 2015

ahojte, malý má již týden červené flíčky. Na začátku se mu udělali na obličeji byli hladké a vypadali jako štípnutí od komára na druhý den se mu udělali i na ruce a na předloktí se mu udělal jíný jako by puchýř na třetí den už to měl i na nožičkách tak sme zašli k doktorce a ta potvrdila že jsou to vážně štípance. Už to bude skoro týden a malému to nezmizlo červené hladké pupínky se mu o něco zvětšili a udělal se tam jakoby vřídek nebo něco takového a ty co měl jak puchýřky tak to má skoro zahojené jenom malý stroupek tam má nemá jich zrovna moc ale zajímalo by mě jestli muže být vubec taková reakce na pouhé štípnutí komárem já sem se stím nikdy nesetkala a štípanec většinou rychle zmizne nebo ne?? A to doktorka ještě říkala že díky tomu že kojím tak že ta reakce je menší. Co bych teda mohla čekat kdybych nekojila?? 😨 némuže mít teda nějakou alergickou reakci na to štípnutí?? Prosila bych o napsání jestli má někdo podobnou skušenost děkuji

paji85
8. zář 2015

Syn měl to stejné před měsícem na dovolené, jeli jsme s ním na pohotovost, kde z toho udělala doktorka aféru a vyhodila nás, že tam nesmíme, že jsou to neštovice a hnala nás na infekční. Ale byly to jen štípance od komára. 🙂

lavokjec
autor
9. zář 2015

A je možné že ho to nesvědí?? on to nemá vubec roskrabane ani se nejak neskrabe

paji85
10. zář 2015

Taky to neškrábal, pár sní na to jsem to měla taky na noze a nesvědilo to, bydlíme u řeky, takže asi nějakej kousavej divnej prevít :D

natysnovec
14. srp 2017

Ahoj maminky nevite co je to za stipance?