Co dávám Vigantol, je syn plačtivý a bolí ho bříško

tjke
16. říj 2016

Mám 3 týdenního chlapečka a začala jsem dávat Vigantol.Od te doby je plactivy a ma boleni bříška. Place jak kdyby mu někdo ublizoval i ze spani a to byl takovy smisek i u kojeni je neklidny a mele sebou jak o zavod a taky mu dele trva nez se prisaje.tohle jsme vubec neznali pred pouzivanim toho vitamínů ☹ Koupil jsem espumizan (jak často jste ho dávaly? ) používáme rektarni rourku.Nahrivaci polštářek dame občas jinak cvičíme nožkama a masirujeme bříško. Nemuzu snest ten jeho pláč je mi ho hrozne lito a přijde mi že mu nemůžu pomoc ☹

z_u_z_a_n_a_1988
16. říj 2016

Ahoj, bolenim briska si prochazi skoro kazde miminko.Vetsinou nezbyva nez vytrvat a obrnit se trpelivosti a cekat nez to prejde. Taky jsem to prozivala a kazdy dcerin plac spatne snasela.Nastesti to u nas netrvalo moc dlouho.Vyzkousela jsem toho hodne a nam pomohl Espumisan.Na radu lekarnice jsem kapala 5-10 kapek pred kazdym kojenim a kdyz se to zlepsovalo, ubirala jsem..

verca38
17. říj 2016

@tjke ja bych zkusila nejake jine kapicky na brisko nez Espumisan,u nas to po nem totiz bylo jen horsi..hodne nam pomohly masaze briska 🙂

leki
17. říj 2016

Kamaradcino mimco ma stejne reakce a je to zpusobene tim vigantolem. Existuji jeste nejake dvoje jine kapky, jedny prirodni a pak myslim rybi tuk v kapdlich (jako davaly nase maminy). Co vysadila vigantol, mimco je v pohodě

astyna
17. říj 2016

Zkus experiment. Kapni vigantol ráno a sleduj reakce. Já jsem to zkusila i na sobě - střeva se mi kroutila a břicho kručelo. Nesnesu to stejně jako můj syn. Takže kapu Baby-D jamieson a není žádný problém 🙂

kajinka2
20. říj 2016

Ahojky také máme Espumisan a dávám ob jedno krmení ale jen 5 kapiček trochu se nám kroucení a bolesti bříška zlepšily Vigantol máme též a také víc tlačí a pláče ale lékařka mi říkala že je to normální a přejde to. Co pomáhá nejvíc jsou masáže a cvičení s nožičkama to se jí trochu uleví. Jinak ted jsme mněly i zácpu a ani mi nejedla jen plakala a kroutila se to jí dávám čajík .Jinak Dcerka narozena 27tt a nyní 3 měsíce korigo a 3 dny bio

tjke
autor
31. říj 2016

Už jsem bezradna.nevim co se nam stalo. ..😞 placeme a placeme.3hod spanek se zkrátil na hodku max dvě (i venku a to spaval i 3 ,5hod venku) vymenili jsme vigantol koupila jsem masticku pupik cvicime nozkama nahrivame bříško polštářkem rorkujeme piju kojici caj s fenyklem fenyklovy odvar kminovy odvar fenikl.dam par lzicek i jemu ale budi se mi s placem behem spani si poplace tak plu minutky a spi dal.kojeni hruza nevydrzi lezet furt je odpojuje ji tak 5 min to u nej neni normální jedl dyl jak kdyby se vztekal rudne mele sebou mele nozkama jak o zivot.zacal se mi jak kdyby dusit.proste mu zaskoci zakasle a ted se zajikne poplacam po zadech posadim a dobry ale od vcerejska mi ještě vždycky zfialovy.co s nim? A to si asi otocil spani.

keicy
31. říj 2016

Vigantol u nás letěl z okna po pár týdnech. Dostával oleovit, občas ho kapnu ještě teď.

shine2015
31. říj 2016

Jamieson misto vigantolu...a pokud i tak bolest ma tak my treba jsme prestali davat uplne....nez aby byl na nervy....jak je slunce hned jedeme kocarkem ven... V lete vubec ma podle me vit dost a ted uz zvazuji ze mu dam zelatinovy bonbon (je mu uz rok..) ale jak pisu zkusili jsme i jine a brisko stejne bolave a tak jsme to stopli uplne. Doktor ro nevi. Recept si odnesu a jinak to neresim. Nez abychom byli vsichni vcetne mimi na nervy
...