Co mi doporučíte na ječné zrno u dcery?

ankaska
13. dub 2023

Dobrý den, 5 ročná dcera má chronické ječné zrno od prosince.

Mastime už dlho maxitrolem a nic a aj nahrievame, ale ešte nezmizlo.

Nemáte nejaké overené dobre rady,čo na to pomôže, žeby to zmizlo alebo kontakt na nejakú dobrú očnú ordináciu v Brne.

Děkuji.

normalnimatka
13. dub 2023

Obklady jste zkusili i s odvary z bylinek?
já bych ještě zkusila homeopatika.
jen ještě postuduj, jestli si jsi jistá, že je to opravdu zrno ječný, a ne jiný. já teda úplně nevim, jestli je běžný, že to trvá tak dlouho, aniž by se to vyléčilo, a bylo to ječný zrno...:/
https://svethomeopatie.cz/cs/337-jecne-zrno
https://homeoporadna.eu/2020/05/20/jecne-zrno-h...
z vitalia.cz
Zapouzdřené ječné zrno: Staphysagria.
Dávkování 9 CH – 5 granulí 1× denně.

annk4
14. dub 2023

Muže to byt klidne vlčí. S tím jsem bojovala dlouho. Chce to mast a kapky na předpis (tobradex), po těch to pukne, čistit vatickou a hlavně nesahat z tohohle oka na druhy! 😀
Jinak jak píše nade mnou, na ječné zabira staphysagria dobre v kombinaci s mastickou (opthalmoframykoin/septonex např.) a kapkama.

zanett
14. dub 2023

@normalnimatka Diky moc (i kdyz to nebylo urceno mne), bojuju se zapouzdrenym jecnym zrnem a homeopatka mi doporucila nejaky dryjaky, ktery bohuzel nepomohly. O tom, ktere uvadis ve svem prispevku, jsem neslysela, pohledam.
@ankaska Diky za zalozeni diskuze 😉

swan42
14. dub 2023

@ankaska nam nepomohlo nic, lecime od zari, pujdeme na vyriznuti

normalnimatka
14. dub 2023

@zanett No tak hlavně, ať to pomůže🙂 Někdy jsou homeopatika až zázračný. Ne vždycky ale pomůžou... :/ Tak držim palce.

ankaska
autor
19. dub 2023

@swan42 vyřiznuti sa robí v celkovej alebo v lokálnej anestézii? Lebo mala bola už na nosných mandliach,krčných mandli.Tak ďalšiu celkovú anestézii by som nechcela.

swan42
19. dub 2023

@ankaska jeste nevim, jeste jsme do ty nemocnice nedosly 🙈
Ja kdyz byla v 5 letech, tak celkova. Maly jsou necely 4 a nase ocni rikala neco o "priuspani"
Ale jen v lokalni nevim, jak by to prakticky vypadalo u takhle malych deti, to by snad ani neslo 🤷