Cysta v krku, máte zkušenost?

jasmia
23. dub 2012

Ahojte, najde se někdo kdo má s tím zkušenosti. Mé osmileté dceři byla zjištěna cysta v krku a doporučené odstranění, zatím jsme objednání k druhé konzultaci, ale předpokládám, že bude nutné odstranění. Zajímá mě jak bude operace probíhat, jak dlouho bude trvat pobyt v nemocnici a prostě vše kolem. Lékařka mi sice nějaké informace dala, ale přeci bych uvítala i nějaké přímé zkušenosti, kdo to zažil. Nejvíce mám obavu z toho, že dcera má patologický strach z lékařů i obyčejné podívání do krku probíhá tak, že ji doktorka musí vše dopodrobna vysvětlit a přesto dcera otevře pusu až na několikátý pokus, takže operace pro ni bude obrovská zátěž.

marcelakvet
15. črc 2012

marcela Ahoj,píšešete o cystě v krku.Zrovna zítra jdu s tímto problémem k lékaři,kde mi bude brát vzorek z krku, 😉 tak uvidím jak to bude probíhat dál.Pak se ozvu, jak to vše dopadne .Prý to budou dělat ambulantně.Tak doufám,žeto nebude bolet. ☹

bubisek89
25. zář 2013

Ahoj já mám dceru starou necelé dva roky a máme také cystu na krku,ale zatim se s tím nic dělat nedá ☹ jen kontrolní sono za půl roku ☹