Dcera má v přirození kůžičku navíc. Zatáhne se?

janeses
30. srp 2007

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch maminek co mají holčičky...je to trošku intimnější, týká se to přirození, naše malá má mezi nožkama přímo v pipince, takovou čtyř milimetrovou kůžičku navíc, má to od narození, myslela jsem si že se jí to zatáhne dovnitř, ale jsou jí 4 měsíce a pořád nic...nemáte s tím některá zkušenost.??Do poradny jdu až za 14 dní, ale určitě se na to doktorky zeptám...prosím poraďtě..předem díky🙂)) 🙂

vivian
30. srp 2007

těžko říct jen takhle podle popisu, ale nemohla by to být třeba panenská blána? 😕

janeses
autor
30. srp 2007

vivian asi ne, ta je přece někde vzadu, buď to bude nějaká malá kosmetická vada, nedo fakt nevím....? ☹

samsa
31. srp 2007

Ahojky,

a nemohla by to být přepážka v pochvě? To je jediné, co mě napadá, protože je to docela běžná kosmetická vada. Určitě to nebude nic vážného, neboj a ať dopadnete dobře u paní doktorky.

olina
31. srp 2007

Ahoj, sice nemam jeste ani holcicku ani chlapecka, ale jdu te uklidnit. Ja to mam taky a vubec mi to nevadi. Jednou, kdyz jsem byla mala (ale uz si to pamatuju), tak to moje mamka ukazovala pani doktorce a ta na to reagovala takto: Maminko, zadny strach, ja to mam taky. Neni to nic na zavadu.

nilita
1. zář 2007

Ahojík.. bud v klidu není to nic vážného!! A je tto u žen i běžné.. ppříklad máš u oliny 😉 jsem zvědavá co ti na to řekne mudra.. ale při nejhorším to bude kosmetická vada.. 🙂

janeses
autor
2. zář 2007

Díky holky za rady, v poradně to úkážu doktorce, ale jdu až za 14 dní a hodím info... 🙂