Dermal Repair krém na ekzém pro kojence. Zkušenosti?

palma111
12. únor 2011

Zdravím všechny maminky, nemáte někdo zkušenosti s tímto krémem? Máme 6ti měsíční miminko a už nejméně 2 měsíce se potýkáme s ekzémem. Začalo to pár suchými místy na tělíčku, které měl snad už od narození - takové jakoby stroupky na pár místech. Promazávali jsme je, ale pořád se to neměnilo. Tak jsem se jednou poradila v lékárně a namazala ho "super" olejíčkem. Bohužel jsem ho hned mázla celého a těšila se na výsledek - nastal, do druhého dne měl po celém těle vyrážku. S pomocí naší paní doktorky jsme vyrážku zvládli, ale objevil se ekzém - červené fleky na bříšku, okolo krku, na nožičkách a drobet na zádech. Asi ho to hodně svědí, protože když je svlečený, tak se hned začne drápat až do krve. Když je oblečený, tak je to OK. Už máme doma snad 6 různých mastiček, většinou míchané z lékárny, ale nic nepomáhá, po většině ještě víc zrudne. Už jednou bylo drobet zlepšení, fleky slezly, zůstala jen suchá kůže, ale do týdne to bylo zase zpátky. Včera jsem brousila po netu a narazila na tohle. Nemáte s tím někdo zkušenosti?