Dítě má jet po slepáku do lázní, kde jste byli vy?

copa
17. kvě 2015

dcera je po operaci slepáku a měla by jet do lázní
byl jste někdo s dítětem, pokud ano, kde a jaké máte zkušenosti? díky moc

mandala
17. kvě 2015

Nebyla jsem s dcerou, ale sama se sebou asi před 12 lety ve Františkových, byly tam i děti, za mě si myslím, že dobrý 🙂

daisyjane
17. kvě 2015

Já byla sama v Klimkovicích, když mi bylo 19 let. Mají pavilon i zvlášť pro děti. Bylo tam krásně a za mě doporučuju.

copa
autor
17. kvě 2015

@daisyjane dík za info, Klimkovice jsem si musela v mapách vygooglit, jsou bohužel od nás ze středních Čech dost z ruky, ráda bych kdyby se tam manžel přijel za náma podívat

daisyjane
17. kvě 2015

@copa Chápu. Tak to určitě najdete něco blíže, ale rozhodně lázně doporučuju jako prevenci před problémy s otěhotněním v budoucnu. Přeji, ať vybere dobře a líbí se tam dcerce i vám 🙂

copa
autor
17. kvě 2015

@daisyjane mě dost překvapilo, když začala doktorka o lázních v souvislosti se slepákem, ale dcera to měla už dost rozběhlý, a právě že z důvodu hrozících problému s otěhotněním se to prý u holek dost řeší

ivca2409
17. kvě 2015

@copa byla jsem před 20ti lety (ježiš, to je hrozný to napsat !!! 😀 si připadám starší než stará!!! 😉) taky v Klimkovicích - v té době to tam vypadalo jako v budoucnosti 😀 byla jsem tam měsíc a lázně nelázně, problémy s otěhotněním jsem měla i tak ☹
Jen těžko říct, jestli za to "můžou/nemůžou" lázně nebo by ty problémy nastaly i kdybych slepák a následné lázně neabsolvovala. Bylo mi 14, takže jsem tam byla sama.... líbilo se mi tam, ale bylo to dloooouhééé ☹ 🙂

copa
autor
17. kvě 2015

@ivca2409 já vím, že když pojede do lázní, že to automaticky neznamená, že v budoucnu vše OK, na druhou stranu, pokud bych tam s ní teď nejela a problémy pak měla, určitě bych si to vyčítala, že třeba ty láznš mohly pomoct

lucinacka
17. kvě 2015

Ja byla ve Frantovejch a miminko se povedlo na prvni dobrou. Jela jsem tam teda jako 18leta, ale bylo to moc fajn, zkusenost moc pozitivni. Myslim, ze kdyz to chytnete za spravny konec muzete si to s dcerou hezky uzit.

pampeliska1
17. kvě 2015

Já jsem byla ve 13 letech v Klimkovicích a vzpomínám na to dodnes..bylo to tam fakt super. "slepák" jsem neměla ani nijak komplikovaný, ale lázně jsem dostala, tak mě mamka vyslala 😀 Zrovna jsem měla smůlu,že byl zákaz návštěv (bylo to v lednu a byla chřipková epidemie), ale přežila jsem i tak..měla jsem štěstí na spolubydlící..jsme v kontaktu dodneška.

ivca2409
17. kvě 2015

@copa jééé, to určitě ano!!! 🙂 Nechtěla jsem aby to vyznělo jako že nemáte jet! :-O 🙂 to určitě jeďte!!! Za každou cenu!!! Jen jsem podotkla, že u mě ten problém pak byl - i přesto, že jsem v lázních byla ☹ Snad vyberete dobré lázně a užijete si to tam 🙂

kopretina3
17. kvě 2015

Kolik má dcera roků? Kromě Klimkovic může jet ještě do Lázní Bělohrad - to je u Jičína. Františkovy Lázně už jsou pouze pro dospělé, dětská léčebna je mimo provoz. Lázně jsou na 4 týdny. Dcera musí na pobyt nastoupit do tří měsíců po operaci. V lázních bude mít různé procedury - koupele v léčivé vodě, plavání v bazénu, masáže, rašelinové obklady na břicho, elektroléčbu a laser na jizvu, skupinové cvičení.

sara84
18. kvě 2015

My byli v laznich Luhacovice,ne teda po slepaku,ale bylo to moc fajn! Procedury,jidlo, herny pro deti, byli jsme v dubnu,uz i krasne pocasi ...jela bych hned znovu 🙂

copa
autor
18. kvě 2015

@kopretina3 tak to je škoda, že jsou Františkovy Lázně už jen pro dospělé, ty by se mi bývaly asi líbily nejvíc
no zítra jdu k pediatrovi, tak jsem zvědavá, co nám nabídne, mudr v nemocnici říkala, že teď už se jezdí na 14, max. 21dní

kopretina3
18. kvě 2015

ne, pobyty pro děti jsou na 28 dní - je možné jet do Klimkovic, nebo do Lázní Bělohrad.
Kolik má dcera roků?

klanova2
13. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, pro mě byly asi nejlepší Mariánské Lázně. Dokonalé služby!! Wellness pobyt jsme vybírali na stránce http://pobytyvcesku.cz/lazenske-pobyty/marianske-lazne, takže mohu dál doporučit!

katkakaci
13. led 2017

Já byla v klimkovicích asi před deseti lety a byla to hrůza. Chování personálu naprosto šílené, nechali mě dva dny v bolestech samotnou na pokoji, zásáhnout museli až rodiče.

sonaji
22. kvě 2018

Dobrý den. Obnovuji diskuzi. Dcera měla akutní zánět slepého střeva, jsou jí 3 roky. Pojedu tam s ní jako doprovod a s námi miminko, tak jsem z toho dost vyplašená. Schválili nám lázně Bělohrad, jedeme v červenci. Budu vděčná za rady a tipy. Je něco, co mi doporučíte vzít určitě sebou? A jak tam vše probíhá? Sociální zařízení je společné? Jaké jsou pokoje, personál.. budu opravdu vděčná za všechny informace. Soňa

copa
autor
23. kvě 2018

@sonaji byli jsme v Bělohradě s dcerou, jsou to teda už 3 roky, ničeho se neboj, naše dcera tam byla v 5 letech, bydleli jsme ve vile Stefanii, velikánský pokoj, vlastní příslušenství, TV, na jídlo se chodilo přez ulici do hlavní budovy, kde probíhaly i procedury, ty holčičky, které tam byly s doprovodem, dávali k 1 stolu, vařili dobře, výběr myslím ze 3 jídel + děti dostávali ještě sebou svačinový balíček - rohlík, sýr, marmeláda apod.
procedury měla dcera tělocvik skupinový i individuální, bazén každý den, rašelinu, slatinu, různé koupele - perličkovou apod., masáž, nějaké světlo na jizvu, jo a takový pytel, to byla podle mě uhličitá koupel, dostanete na začátku rozpis procedur, kdy a kde která je a tvůj úkol je dovést jí včas na tu kterou proceduru; seznam věcí pošlou - nebo už máte? pamatuju si jen, že do bazénu měli mít děti koupací čepici
víkendy je volno, lázně pořádají i výlety do okolí, my i odjeliy na 1 víkend domů, i když to se správně nesmí; jinak jsme si udělali výlet do Jičína, do Nové Paky, na hrad Pecka, vylezli jsme na Zvičinu, jeli do ZOO Dvůr Králové
kdyžtak se zeptej, co konkrétně tě zajímá
jo a dceři i zdarma vyprali a vyžehlili :slight_smile přeci jen, my dostatek oblečení na měsíc neměli...
a já se tam po 2 týdnech vystřídala s babičkou, v tom není žádný problém, doprovod se může měnit, jen aby si ty lidi mezi sebou vyměnili sami informace, kdy a kde se co děje, aby třeba každý týden nechodil někdo za personálem a nemuseli to furt opakovat dokola

sonaji
23. kvě 2018

@copa Ty jsi můj anděl 🙂 Já právě ještě nemám v ruce ani ten jejich dopis. Teprve mi přijde, tak sháním informace.

Zejména mne zajímá tvůj osobní názor - zvládnu ty procedury se synem v šátku? (vyjma bazénu samozřejmě). Jaká je vlastně má účast jako rodiče na těch procedurách?

Je tam někde nějaký normální obchod na dokupování jídla?

Ty výlety byly cenově dostupné? Budeme tam bez auta, tak bych docela ráda někam alespoň na víkend odjela 🙂

Je něco takhle zpětně, co víš, že by sis tam příště vzala sebou? 🙂

To praní a žehlení by bylo super, protože prádlo se 2 dětmi na měsíc bude silný očistec 🙂

Předem strašně moc děkuji!

copa
autor
27. kvě 2018

@sonaji nenapadá mě žádná procedura, kde by byl problém syn v šátku, spíš jsi opravdu jen doprovod; cvičí ve skupince sami nebo individuálně s rehabilitační sestrou, koupele, masáže, slatina, rašelina, tam jsi všude jen doprovod, dceru jen vysvlékneš a to je vše
akorát ten bazén je dost hluboký, prostě pro dospělé, já mám teda 158cm a stačila jsem jen tak tak, dcera nestačila, většinou se teda drželi kraje a cvičili, ale vždycky jsem byla radši s ní ve vodě, ona tenkrát ještě neuměla plavat
mrkni sem na odkaz "aktuální tipy na výlety" - je tam ceník, přesně takový seznam tam všude visel po nástěnkách, akorát se musí dostatečně naplnit počet účastníků
http://belohrad.cz/volny-cas/vylety
ale my tam měli auto a jezdily jsme sami autem
obchody tam jsou, na náměstí je klasická sámoška, celkem dobře zásobená
s tím praním - nejsem si jistá, jestli pro syna a sebe nebudeš muset něco platit, ale dcera to měla určitě zadarmo, já si tam nic prát nenechávala, byla jsem tam "jen" na 14 dní...
nepamatuju si, že by nám něco chybělo, ale my se tam nastěhovali komplet, dcera tam měla i kočárek pro panenky a milion hraček, v papírnictí jsme tam dokoupili ten balík papírů do tiskárny, aby bylo na co malovat
jinak v patře té hlavní budovy je takové posezení, tak tam se naše parta holek vždycky scházela, maminky, babičky si daly kafíčko, vínko, zákusek... a holky tam měly celkem prostor na blbnutím, my tam byli v listopadu, takže brzy tma, vy tam budete mít asi lepší vyžití přes léto
a v tom luxusním hotelu Tree of life (jsou tam většinou Arabové na hubnoucích pobytech) tak tam je taková pidi hernička, a v té dětské léčebně vlastně taky
hezká byla procházka Bažantnicí, takový lesopark hned u lázní, i kolem rybníka Pardoubek, je hned za tím Tree of life, je tam i pár "atrakcí" pro děti, hřiště s čertama, megapavouk, ve vodě "lochneska"...

sonaji
6. čer 2018

@copa jsi úžasná! Hodně si mě uklidnila. Mám ještě poslední otázku ohledně jídla. Je možnost si tam někde ohřát vodu? Myslím tím na kafe a zejména na dětské kaše? A mikrovlnná trouba někde volně dostupná? A lednice? Řeším jídlo pro malého.. a ještě jednou moc děkuji!!!

copa
autor
6. čer 2018

@sonaji teď jsem ještě prolítla fotky, protože mi paměť už vynechává.... malinkou lednici jsme měly na pokoji, varnou konvici jsem si vezla vlastní (na tajnačku, povolené to asi ofiko není, nejsem si jistá), myslím, že na té dětské léčebně byla možnost dát si čaj nebo kafe, pokud si dobře vzpomínám, byl tam nějaký automat / kávovar v určitý čas zdarma, ale to už si fakt nejsme jistá, rozhodně nějaký pitný režim tam byl 100% - v té dětské léčebně, ale ono v listopadu se pokaždé kvůli teplému nápoji oblíkat a přecházet z našeho ubytování jinam, to nás moc nebavillo... ale třeba budete v budově, která je takovým krytým nadchodem spojená s tou hlavní budovou, kde je jídelna, některé procedury atd., pak to budete mít o trochu jednodušší, navíc tam budete v létě, takže se nebudete muset všichni tolik navlíkat
s mikrovlnkou teda vůbec netuším, protože my jí nepotřebovali, to by bylo nejlepší si před odjezdem do léčebny zavolat

jinak já tam odjížděla taky s obavama, ale nás vyděsil náš pediatr, byl zásadně proti, nechtěl nám lázně vůbec podepsat, prý vlastní dceru by tam neposlal, že jsou to klasické gynekologické lázně s gynekologickýma procedurama a kdo ví co tam dceři budou dělat, co kam strkat...
dcera na to vzpomíná jako na super dovolenou ( a já i babička taky), žádné gynekologické hrůzy se nekonaly, jediné co, tak jely holky do Jičína ke gynekologovi na prohlídku, ale ten jim udělal jen ultrazvuk
samozřejmě, že dcera měla připomínky, když na ní plácali třeba tu slatinu apod., ona je nerada zmazaná... ale ve výsledku prostě super
a po roce nám přišlo přímo z lázní, že si může pobyt zopakovat, opět pro dceru plně hrazený, ale to už chodila do školy, já nechtěla, aby 4 týdny zameškala, i když nějaká škola v lázních pro školou povinné taky byla, hlavně tehdy už jí bylo 6, to už by se doprovod asi platil, no prostě jsme toho nevyužili