Dobrý fyzioterapeut pro miminko, Praha 13 a okolí

deniorlik
10. kvě 2016

Ahoj maminky,
musím s dcerkou cvičit Vojtovku, ale moc se mi ty cviky co nám předepsali nezdají.... Já vím, že vojtovka, je vojtovka, ale jedna maminka mi říkala, že když zkusila jiného fyzioterapeuta, tak jí dal úplně jiné cviky, které miminko tolik nestresovali... Tak bych taky chtěla zkusit konzultaci ještě u někoho jiného, klidně soukromého. Nejlépe pokud by byl na Nových Butovicích, Stodůlkách, Zličíně, atd. ale klidně i jinde v Praze 🙂

ppejskova
10. kvě 2016

Ahoj, na neuru nám taky napsali Vojtovku, vystrašili mě k smrti a v therapy point Hadovka(Dejvice) úžasný přístup k maličké, a žádná Vojtovka se nekoná ;) doporučuju!!! Mají myslím ještě jednu pobočku mrkni na web

deniorlik
autor
10. kvě 2016

@ppejskova Díky za tip! No jestli my na tom nebudeme stejně.... Malá má teda už i slehlou hlavičku 😢 Fyzioterapeutka mi ještě řekla, že to je to nejmenší, že má hlavu takhle a ruku takhle, všechno špatně... Jsem z toho taky dost na větvi, ale ty cviky mi prostě přijdou moc. Děláme je pár dní a už mi pláče jenom jí dám na stůl... Fakt se mi to moc nezdá no 😕 Určitě tu Hadovku zkusím! 🙂

ppejskova
10. kvě 2016

Zkus!!! Malou jsme teda stopli hned jak jsem si všimla, ale na neurologii z ní dělali div ne pohybu neschopnou a přišli jsme do therapy a pí. fyzioterapeutka si jí prohlédla a řekla že je v pohodě, že je to hodně mírný a je vidět že se to srovná, prostě mi jen doporučila co k tomu co už dělám,dělat navíc a jinak a to bylo vše, Vojtovce se prý vyhýbají jak jen to jde 🙂

jaja01k
10. kvě 2016

Ja jsem byla spokojena s MUDr Misiaczkovou na Stodulkach.

terezapetrova
10. kvě 2016

@deniorlik bezkonkurenční Mgr Votavova, Praha 3, žádné drastické metody, cvičeni každému ditku na míru, nenásilnou formou s ni deti projdou všemi fázemi pohybu