• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlien a nitky krvi v stolici 5mesačného.Čo to znamená?

23. června 2012 
Ahoj maminky, Matyskovi som dnes uz 3x nasla v stolici kusky nejakeho hlienu, a v tom krvave nitky. Mate s tym niektora skusenost??? Zavolam samozrejme mudre, ale az zajtra, a dovtedy ale nevydrzim len tak cakat.
Ano, a este nieco, Matysek mal 3 dni za sebou teploty, skoncili mu vcera.
Budem vdacna za akekolvek info!
Vystresla vypelichana matka...
17. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ju, a inak je spokojny a vesely
17. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj aniska, čo papá? Pred časom ma takto vytrašil môj syn. Nakoniec sa ukázalo , že to bolo z banána.Vypadalo to ako krv - hnedočervené, neskôr až čierne nitky a hrudky v stolici.
Ak mal teplotu a nemal soplíky , kašel .... môže to byť zápal črevnej sliznice , hlavne ak je na UM. Aj hlieny v stolici sú príznakom zápalu sliznice. Je to u detí časté. Nestresuj sa kvôli tomu , zajtra sa porad s doki. Na zápal je dobrá mrkva.Takéto problémy mal môj prvý syn a mrkva vždy zabrala :grinning:
17. únor 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aniska, pozri par tem dozadu. Preberali sa aj hlieny, aj nitky :wink:
17. únor 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=44027&vGroupOffset=0 - 20k
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=28594&vGroupOffset=160 - 22k
www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=31649&vGroupOffset=400 - 26k -

Zkus mrknout Aniska třeba ti to pomůže :wink:

Jinak mi občas máme hlen i žilky ve stolici již 4 měsíce. Byli jsme na nejrůznějších vyšetření a nic nezjistili. Prý se to stává u plně kojených dětí a pak by to s nástupem příkrmů mělo samo zmizet. Pokud ne, tak nevim, kam nás ještě pošlou.
Může to být i po viróze :wink: Držim palce ať jste v pořádku :slight_smile:
17. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oo, dakujem dakujem za odkazy. :slight_smile: ja som to hladala ale bohuzial na ten vyhladavac co je na konovi som nejaka kratka, vyhodilo mi to kadejake blbosti len toto nie.. :unamused:
ano, Matysek je plne kojeny, no a veru. kym nemal tu virozu tak to nemal urcite..
17. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anisko,
moje neteř to také měla. Není kojena, bylo to po UM. Mudr ségře řekla, že má zánět ve střevech a jedná se o reakci na nějakou složku mléka. Doporučila ji změnit mléko a vše se upravilo.
17. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní,
takl to vypadá na to co jsme meli my.Taky nitky krve a je to způsobeno právě tou rýmou.Tedy je to infekce, která se dostane do těla, střev a tak.A vlastně malý pak více kaká a jak namáhá střeva více, tak se utrhne kousek střevní sliznice a to je právě ta nitka krve.My to měli už nekolikrát a nic to nejní.Určo, ale jdi k dr. to musíš.Malý měl tehdy dlouho rýmu a pak se mu to stalo.Neboj se nic. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my to mame teraz uz 2 tyzdne. vo vytere nic nenasli, ani rymu nema...myslite, ze to moze byt kvoli zubkom? prave sa jej prerezava 1.
17. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj-Pamatuju si,že tohle měl můj předchozí syn Míša také ve kaku.I s plínou jsem letěla k obvodní a bylo to OK...Prý normálka.

Ted mám mimi 6 týdnů a už jsem to 1x také našla.Tentokrát jsem už byla Free a nikam neletěla.

Přesto bych radila,pokud se Vám to nezdá klidně s tím k Drr zaskočte.Nejspíš to bude OK ale jeden nikdy neví...
17. únor 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my sme to mali v 3 mesiaci a gastroenterologicka nam zistila intoleranciu laktozy v mlieku. Vtedy som pouzivala Nutrilon HA, teraz dieteticke mlieko Al 110. My sme k tomu mali stolicu aj 7-8 krat za den, tak neviem ako to je u Vas. Ak podobne, určite sa poraď s doktorkou.
18. únor 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucik-ja som sa na to pytala dr,a ona hovorila, ze to by mala ekzem...verca nic nema. ale stolicu ma casto a riedku :frowning2:
18. únor 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme to měli také, už několikrát. poprvé někdy ve 3 měsících. Teď nedávno měl malý virozu a jak jsem mu často měřila teplotu, tak se to tam zase objevilo, i když jsem teploměr mazala olejíčkem. Dr. mi řekla, že to je podrážděným konečníčkem a je fakt, že jak se malý dal do kupy, tak to zase zmizelo. Jinak prý to mají hlavně děti, které kakají víckrát denně, to je také náš případ, Adík si kákne tak 5-6x za den. Když je to jen občas a maličko, tak to prý nemám řešit.
19. únor 2008 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám sa objavili tiež krvavé nitky v stolici - asi 3x, dr. mi poveda, že to mala aj jej dcéra, že to robí glutaman sodný v strave matky (ak kojíte), že to je strašné svinstvo pre také malé bábo,... Prestala som teda variť s glutamánom, našla som v bille bio bujóny.... Nitky sa viac neobjavili. Možno to je náhoda, možno by aj tak viac neboli, neviem. Vyskúšajte, uvidíte :slight_smile:
20. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj alami, myslim, ze to nie je je ono. ja glutaman nejem odkedy som otehotnela, je to dobre svinstvo :unamused:
nam tie nitky zacali z nicoho nic :sunglasses: vobec nic som nemenila...vo vytere nic nezistili...
20. únor 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si, že nitky krvi budú z podráždenia črievka a to môže mať viacero príčin,tak, ako ti môže krvácať koža napr. po porezaní, prasknutí...príčin je viac, výsledok rovnaký
20. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, asi je to tak, ale nemozem prist na to, cim to je...nic som nemenila a ani ziad. inf. nema a vlece sa to uz 3 tyzdne :unamused:
20. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik a je blbost davat malej kvapky biogaya? upravuju travenie a su prirodne....nam pomohli, ale nitky sme nemali, len ma tak napadlo, ze ci by vam to nepomohlo, co si myslite ostatne?
20. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ich davam...asi 4.den, uvidime
20. únor 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no vidis a ja ze aku prevratnu vec som ti poradila :(
20. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahodka: nam strasne pomohli na koliky, tak vyskusame aj na hnacky :wink: od dr. sme dostali doporuc. na sirup nutrolin-b-probiotikum, ale bol slaby
21. únor 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,som tu prvý krát.malá má 10 mesiacov a tiež sa často objavujú čierne nitky v stolici.kaká niekoľkokrát denne.ešte stále kojím/1xdenne/.Teraz neviem či to bude z Nutrilonu,alebo z banánu,asi navštívime pána Doktora...
Ale som rada,že ste tu.
24. únor 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsme to měli - zhuba ve stejném věku. bylo to asi 2x, když měla malá rýmu, takže asi podrážděné sliznice. jinak taky byla vpohodě a veselá... tak jsme s tím ani k mudře nešli - bylo to 1 za den, a už se to neopakovalo...
25. únor 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak mame dopporuc.do nemoc. na vysetr., zajtra ideme, drzte palce :wink:
25. únor 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzime susik :wink: :slight_smile: bude dobre :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
junovka: dakujem...este ma napadlo nieco, s cim by ta krv mohla suvisiet...ci to nie je nedostatok vitaminu C?
pretoze asi 3 dni jej davam ovocie a uz ma ovela menej krvi v stolici...co myslite?
25. únor 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak nam urobili vytery a vzali krv, vysl. budu vo stvrtok. ze vrajn to vyzera na rotavirovu infekciu.ale ze sa to nijak nelieci :sunglasses:
26. únor 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim, ze je to aj s dozrievanim trav.traktu a vsetko s tym suvisiac, tak neviem :unamused:
26. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
26. únor 2008 ve 13:01 • chlupka
junovka: inak je mala ako rybicka, stale sa smeje a vymysla. uz mi zbasti aj pol flasticky ovoc. prikrmov :slight_smile:
26. únor 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
26. únor 2008 ve 13:23 • chlupka
Tvůj příspěvek