• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hnědý flek na noze. Co to může být?

23. prosince 2008 
Všimla jsem si,že malýmu se na stehýnku udělal flek asi o 2 tóny tmavší jak kůže.Připadá mi to jako pigmentová skvrna,ale nevím.Nemáte s tím nějaká zkušenost u svých dětí?Děkuji
22. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, naše malá se s takovou skvrnou už narodila, má ji na chodidle, je taková do červena....tak asi mateřské znaménko?
22. pro 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy ,tu červenou skvrnu máme taky na zadečku.Je to ten hemagion(nebo jak se to píše) a zž nám to mizne,ale to co jsem psala je něco jiného.Když to nezmizne zajdu na kožní.Není to až tak výrazné ,ale je to tam.
22. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje malá má cca 2x1cm na prdýlce, neřeším to, podle mě je to pigmentace :wink:
22. pro 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka aha... :wink: tak já si taky myslí, že to je u vás pigmemtace, ale radši se na to zeptej doktorky, až půjdete :wink:
22. pro 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím že to bude pigmentace, já mám na rameni taky asi 2 cm velký flíček o dva tóny tmavší než kůže a na zadku mám zase světlej flek :grinning:
22. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tenhle flek všichni - teda já i všechny děti - na levé ruce zvenku nad loktem - je to prý mateřské znamínko - nevím, není to tmavé jako piha, jen takový jakoby špinavý flek velikosti asi 50ti haléře...
22. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky,tak to fakt asi nic nebude.My to máme velký asi 5 cm,ale hrozně světlý ,opravdu jako špinavý.Jen mě zaráží.že se mu to objevilo z ničeho nic.
22. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mavala taketo flaky na krku, vyslovene to vyzeralo ako spinave, dalo sa to "umyt"(teda niektore) alkoholovou odlicovacou vodou(vtedy som bola mala,takze som sa nemalovala a spina to nebola, lebo mi to kazdy kto to zbadal, siel umyt) :grinning: a dr. nam poradila toto :slight_smile:
22. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moja mala ma nieco take,asi 1x5cm na stehienku,sestra ´ma strasi ze to moze byt nieco s ladvinami myslim hovorila,tak to spomeniem doktorke ked pojdeme na poradnu
22. pro 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja mala ma tiez takyto svetlohnedy fliacik na stehienku, ma nepravidelny tvarv elkosti desatkoruny a objavil sa asi ked mala pol roka. Doktorka nam povedala, ze je to pigmentovy fliacik. Ladviny nam nespominala.
23. pro 2008 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek