Hnusný kašel. Jak dlouho to ještě bude?

16. lis 2023

Ahoj, dceru trápí již týden hnusný kašel, vlhký, ze začátku ji hodně bolelo v krku, rýma jen maličko, netrápí vás taky někoho tato virozka? na jak dlouho to ještě bude? mám malého synka a ten začíná pokašlávat taky (6 měsíců), tak se děsím, jak zvládne takový kašel....u doktorky jsme byli 🙂...napadlo mě jestli to nemůže být černý kašel, ale to snad ne, nemá typický kašel pro tuto nemoc....

cilkat
16. lis 2023

Standardní "hnusná rýmička" je na dva týdny... (já mám mladšího doma od soboty, starší lehá teď. Už jsem to od nich chytla i já.)

lvl16
16. lis 2023

Kašlu 3 týdny, syn to samé. Moje máma to má už týdnů 6.

sarihy
16. lis 2023

No po týdnu nelepšícího se kašle bych pro jistotu naklusala k Dr., aby dceru poslechl.

lenerka1
16. lis 2023

Starší syn kašlal cca 6-7 týdnů, roční dcerka už kašle skoro měsíc, chvíli to vypadalo, že už ok a rozkašlala se znova, tak nevím, jestli to je furt stejný bacil nebo už zase nový 🤪 Letos holt lítají kašlací bacily.

laloogrey
16. lis 2023

Je to bohužel na delší dobu ☹ Mně už to drží měsíc. Ode mě to chytila tříletá dcera (kašel, rýma, dva dny teploty přes 39), od ní to chytil půlroční syn (suchý dráždivý kašel, zadní rýma, takže chrčí jako buldoček). Jeho to trápí už týden, dáváme Stoptussin sirup, kapky a mořskou vodu do nosánku a už se modlím, až se z toho vyléčíme, protože už je to na hlavu 😒