Nachlazený kojenec - co dát na kašel?

calvac
31. led 2019

Chybi mi zkusenosti,nezazili jsme ani u starsiho. Syn 11 mesicu ma silnou rymu. Odsavame, kapeme Libenar. Ma vlhky kasel,nejhorsi kdyz si lehne,ryma mu steka. Na kasel nevim co dat. Teplotu nema. Co pouzivate? Co se osvedcilo? Primarne asi resit rymu, ale nevim jak krome toho Libenaru. Kasel je ale hnusny,az ho davi a v noci nespi. Poradte.

pavla555
31. led 2019

@calvac ja bych sla k lekari....

makronka222
Autor odpověď smazal
Zobraz
makronka222
31. led 2019

Asi tak. Jit k doktorovi...

mirri7
31. led 2019

Ryma stejka a drazdi ke kasli. Zname to. Mam mimi pritahujici rymu. Kapu nasivin pro nejmensi a prostrikavam vincentkou... Moc toho nezmuzes. Pokud máte vodnatou rymu, tak ti dr moc neporadi... Zvysena poloha, hodne nosit... Je to hrozny to tak napsat, ale pomuze asi jen, kdyz mimco ty hleniky vyblinka... Teda u nas...

cherris
31. led 2019

Já jsem si myslela, že budu za histerku, když jsem šla se synem na pohotovost bez horečky, protože měl podobné příznaky, hned si nás tam nechali, protože byl dušný a u maličkých dětí to není sranda. Asi u mě zafungoval mateřský instinkt, zdálo se mi, že má špatnou frekvenci dechu....

bayt
31. led 2019

@calvac U nás pomáhá zvýšená poloha, dát třeba hlavu na polštář, syn nejradši místo polštáře používá moje břicho...Ale asi bych šla i k doktorce, když se chudák nevyspí, je asi čas i na léky.

cermitko
6. únor 2019

Nám zabrala Eucasol od Justu, v noci jsem nastříkala do vzduchu a na polštář aby se jí lépe dýchalo. A na prsíčka jsem Matala tymianový krém