Jak snížit 2 měsíčnímu miminku teplotu?

Ahojky chci se zeptat mám 2 měsíční miminko má teploty 40,3 a pak to po zábalech klesne na nějakých 38,6 a pak zase vylítne. dáváme na střídačku panadol sirup a nurofen. a nevíte ještě co by mohlo pomoct?
berenika39
11. únor 2012
pohotovost. vůbec bych nepřemýšlela. je to ještě drobek, nevíš, od čeho ta horečka je, 40 u kojence je moc.
xsuzzi
11. únor 2012
no hlavně musí hodně bumbat v tomhle případě asi kojit co. Já bych po zkušenostech mazala na pohotovost se 40kama. Od narození každej rok končíme na kapajdách s horečkama přes 40, který nejdou srazit 😕
denousek
11. únor 2012
ano opravdu na pohotovost u miminka to není sranda 😞( kor když se to nedaří pořádně srazit,at není zle!
slundo
23. únor 2012
Určitě hned vyhledat lékaře. Nejdřív musí zjistit od čeho ta teplota je a pak teprve určí postup léčby. Jinak na teplotu jsou dobré paralenové čípky.
ffiinnkkaa
23. únor 2012
Na pohotovost ( ale nenechat se tam odbýt) anebo hned ráno k doktorce. ..takto vysoké horečky, které neklesnou ani po čípcích nenesou nic dobrého ..hodně štěstí
minnie77
27. bře 2012
Nedávno jsem řešila něco podobného s doktorkou. Mám 6týdenní miminko a malý začal být nachlazený. Pro jistotu jsem se radila s pediatričkou a ta mi řekla, že v případě, že bude mít už 38, tak mu můžu dát vyjímečně 1,5ml Panadolu nebo Nurofenu sirupu, pokud budou vyšší, určitě jet na pohotovost nebo se u ní zastavit. Je ještě opravdu malinký a takováhle teplota je hazard být s ní doma.
zuzanaa2
29. bře 2012
ahojky, to je tezky, protoze podle navodu na NUrofenu ho muze dite az od 3 mesicu. urcite bych zasla co nejrychleji k lekarce.

Začni psát odpověď...

Odešli