Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Jak vyřešit počůrávání v jeslích, když nechce plenu?

Maminky, potřebovala bych od Vás radu či Váš názor. Moje dcera nastoupila v září do jeslí. První dny poplakávala, ale nyní se již těší takže adaptace proběhla v pořádku. Ze začátku chodila jen do oběda, po měsíci začala spát. Teď když je v jeslích už skoro dva měsíce jsem se dozvěde¨ěla, že se am při poledním spaní počúrává, přitom je bez plen přes den i přes polední spaní od 15 měsíců. Chěla jsem začít řešit to, že má plenku na noc, ale když mi teď řekli v jestlích uto záležitost tak nevím jestli mám noční plenu vůbec řešit. Přes poledne doma o víkendu se nepočůrá a v jeslích mi říkají, že ano. Chtěli po mě donést pleny, což mě samozřejmě nedělá problém, ale i mále s dcerou problém i dát jí plenu na noc, prtoože ji nechce akže jí ji dáváme až když usne tak kolem desáté, jedenácté hodině.
Dokonce jsem pro jistotu donesla dceřinu moč na vyšetření našemu pet¨diatrovi jestli není problém, ale v moči nic není, vše je v pořádku.
Co teď? Ja vyřešit počúrávání v jeslích, když dcera nechce plenu? Mám se zatěžovat s tím, že mám plenu v noci? Dceři bude v lednu tři roky. Moc všem děkuji za rady a náměty.
mamkamarketa
28. říj 2012
@naglik ahoj, a co koupit neco takoveho?
http://www.mall.cz/vicevrstve-pleny/bambinomio-...
Aby mela pocit spodniho pradla
naglikautor
28. říj 2012
Děkuji za tip, přes den chodí dcera v kalhotkách. Myslíš, že by jí to poholo na spaní? Nemám s tím žádné zkušenosti. Petra
mamkamarketa
29. říj 2012
@naglik jj urcite, jsou jakoby kahlotky,ale maji vevnitr igelit ci co. Takze to nepropusti. Ale dodat,ze to neni save jako plena. Ja to pouzivala u syna,,kdyz se ucil na nocnik.
Pak se to prepere a porad dokola. Hlavne mala by mohla mit pocit,ze ma kalhotky a ne plenu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli