Je to nemoc ruka, noha, ústa?

yerry
1. únor 2018

Ahojky, mám takový dotaz, dcera má druhý den na nohou svědivou vyrážku .... ma to jen na tech nohach, nikam se to nezšiřuje, nema teploty, nechutenství, nic

Dnes jsme s tím byli u lékaře, ale naše doktorka tam nebyla a zastupovala ji doktorka vedle.... její přístup mi připadal jakože obtěžujeme, ale možná je taková normálně....
Diagnostikovala ji ruka, noha ústa a tvrdila že to má i na rukou, že je má červené.... měla je studené a doma je má normálně bílé.... říkala že v puse to sice nemá ale že to je určitě ono, když jsem ji říkala že ji ruce nesvedi, tak jen odpověděla že to je snad dobře, ne?

Myslíte že je to opravdu ruka, noha, ústa?

maaaja12
1. únor 2018

Já myslím, že může. Naše malá měla na rukou snad jen tři pupínky a hodně na nohou, spíš na prstech, v puse neměla také nic. Nedává se na to nic, pupínky ji jakoby uschnuly a zmizely, takže uvidíte , pokud by se to horšilo tak to asi ono nebude. Je to velmi nakažlivé, takže nechoďte mezi děti 🙂

yerry
autor
1. únor 2018

Ona nemá pupínky, je ro růžová vyrážka,

yerry
autor
1. únor 2018

A na rukou nemá nic

maaaja12
1. únor 2018

Tak uvidíte no, jestli se to zlepší nebo ne, pak už tam bude třeba vaše doktorka. Také jsem jednou narazila na šílený zástup, nic příjemného.

vrabcak0007
1. únor 2018

U nas predchazela tomuto dost vysoka horecka.. A takto to nevypadalo.. Byly to tedy i mistama vetsi plochy, ale ne takto jednolite ruzove.. Vystupujici pupinky az puchyrky byly jasne zretelne.. Nastesti to moc nesvedelo, ale jinak to byl masakr.. I oar nehtiku synovi slezlo.. Tak nevim, to vase mi pripada jako neco jineho, ale vyskyt nemusi byt vsude.. Ja to chytila taky a mela jsem jen par pupinku na ruce, za to ta horecka me uplne zmasakrovala..

yerry
autor
1. únor 2018

Horečku nemá ani zvýšenou....

yerry
autor
1. únor 2018

@vrabcak0007 bobek malý, vypadá chudacek ze trpí....

monulin221
1. únor 2018

@yerry
@yerry náš malý to měl v prosinci před tím dva dny šílené horečky a pak plakal že ho bolí v puse a na druhý den měl úplně rudé ručičky a nožičky ani ne moc pupínky spíš hodně velká kopřivka mi to přišlo ale bečel skoro týden že ho vše bolí. A teď v lednu mu slézají na nohou s rukách nehty to je z toho 😔

yerry
autor
1. únor 2018

@monulin221 ono to první den vypadalo jako koprivka....

monulin221
2. únor 2018

@yerry jj kdybych nevěděla že to měli pár dní před tím kamaradciny děti tak by mne to ani nenapadlo

yerry
autor
2. únor 2018

Ma to pořád stejné, od úterka žádná změna, spíše bych řekla k lepšímu, ale nikam se ji to nerozlezlo a jinak ji neni uplne nic, je veselá, plná energie, má chuť k jídlu, žádné teploty, bolestí... nic
Dneska jsem s ní jela k doktorce, naše už se vrátila, ale bylo před náma asi 40 lidí a byla jsem tam s oběmi dětmi, vzdala jsem to a jeli jsme domů...

yerry
autor
5. únor 2018

Dneska jsme byli u naší doktorky a řekla že to ruka, noha,ústa určitě není a ze může normálně do školky..
Dceřiná radost k nezaplacení, budou mít karnevval 🙂

andiienka
6. únor 2018

Zkuste namazat Bepanthenem sensiderm, na takovouto vyrážku by měl zabrat 🙂