Jsou to zoubky? Vyšší teplota, denně kadí

ivuska1986
19. únor 2018

Ahojky holky, prosím o radu. Mám doma ctyr a pul mesicni holcicku. V utery jsme byly na očkování- prevenar. Od stredy ma vyssi teplotky, max. 37,8-namerenych. Ráno, vecer a v noci je bez teplotky, objevuji se v dobe, kdy zacina byt unavena a ma jit spinkat. Basti normálně. Slinta casto, pacicky si taky cuca. A kazdy den kadí, což je u nás změna, kadila jednou za pět dnů-je kojene mimco. V noci hůř spinka, občas pláče. Jinak je veselá. Nezdá se mi, že by měla otekle dásně. Doktorka je v klidu, chce nas vidět az zitra. Tak mě napadlo, zdali by to nemohly být zoubky. Rikam si, ze pri viroze by ji ty teploty skakaly jinak.Pakliže to jsou zoubky, jak asi dlouho trva nez se zoubek vyklube?Je mi te naší holčičky líto.

slimacikmia
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
19. únor 2018

@ivuska1986 jsou 2 moznosti, jedna je reakce na prevenar a druha zoubky. Syn mel ve 4m dva dolni. Jak dlouho to trva? Je to indicidualni, nekdy to je hned, jindy trapi i mesic. U tech dolnich jsme si pomalu nevsimli, byl trochu mrzity par dnu, tod vse, ale jak sly horni, mesic to byla hruza a des... a misto aby dalsi na rade byly dolni dvojky, jeho telicko pustilo prvni horni dvojky a to taky bylo trapeni, dolni uz zase byly ok... my jsme ockovali jen povi ne ockovani, prevenar ne, ale maminky casto pisou, ze po naockovani jakoby viroza 😉