Kapky Physiomer. Jediné pomohly proti rýmě

misellll
27. bře 2010

Před čtyřmi dny jsem ránno zjistila,že malá má rýmu zkouším odsát a nic,prostě nešla(a to máme odsávačku na vysavač)Dala jsem dětskou vincentku a čekala jestli rýma povolí,zkusila jsem odsát a zase nic,malá začínala být nějaká protivná,tak jsem sebrala kočár a šla s ní ven,že jí uspim...to začínali ty horka,takže malá byla přikratá jen lehkou dekou a ne a ne zaspat a to jsem s ní drndala,pomalu tři hodiny jindy je do půl hoďky tuhá.(nejspíš to bylo i tím,že malá je zvyklá mít zavinuté ručičky,ale v tom horky je měla volně)Pořád plakala a plakala tajk jsme šli domů a když jsem jí vytahovala z kočárku,byla šíleně horká,myslela jsem tím jak plakala a bylo horko,že se přehřála,ale pro klid duše jsem jí zmněřila dig. teploměrem teplotu a okamžitě naskočila 40 C celsia.No,takže jsem jí okamžitě dala panadol a zábaly na ručičky a kotníčky napít čajíku a uspat doma,po hodině nakonec usnula,ale furt se budila a mlela sebou,volala jsem doktoru a ten řek,že jestli teplota do zítřka ránna neustoupí ať příjdem,podávat prý hodně tekutin a jestli mam doma diasepam,kvůli fib. křečím(ten jsem doma měla už z dřívějška když byla bára očkovaná).holky tři noci jsem nespala a ani malá,když jsme přišli k doktoru tak řekl,že to má z tý rýmy tak jsem čuměla,vůbec jsem nevěřila,že tohle dokáže udělat rýma.Malá zvracela,měla průjem,nemohla dýchat,horečky.Druhej den v noci jsme ve dvě ránno na konec zkončili na pohotovosti,malá nespala od 19:00 do 3:00 do ránna a jen plakala.Nemohla vůbec dýchat,měli jsme do kořán otevřený okno,zvlhčovač vzduchu,dávala jsem jí dětske olinth,panadol nic nezabralo,teplotu měla zase 40 no prostě děs.Na pohotovosti jí prohlídli,chtěli si nás tam nechat,ale na konec nás pustili,ale doktorka mi řekla ať na rýmu koupim v lékarně Physiomere je to něco nového(mořská voda)je to velká lahvička.stříkne se to dětem do nosánku pak se jen zvednou a hleny z nosánku normálně sami odtékají a nemusí se ani odsávat.Na poprvé hned odtékali,ještě jsme se rýmy uplně nezbavili,ale horečky ustoupili a dnes i zvracení,tak jsem moc ráda,jen jsem vám chtěla dát info,že existujou tyhle kapky já jsem s nima spokojená a to moc!Nic jiného nezabralo a ni hloupá odsávačka u které stejně malá jen pláče a nic neodsála...Máte s tímto sprejem do nosu zkušenosti ještě někdo?

gabinaf
27. bře 2010

Já teda nemám zkušenosti s tímhle sprejem, ale v podstatě dělám při rýmě něco podobného. Od té doby, co prcek udrží zádíčka, tak když má velkou rýmu a nechce se jí ven, tak si ho vezmu k umyvadlu, on se na sebe kouká a já pustím teplou vodu a pomalu mu ten nosík třu od kořene dolů a to by ses divila, kolik toho vyteče 😀 Musím říct, že to je u nás zaručený recept na zbavení rýmy. "odsávání" nám trvá tak 5-10 minut a bez řevu, dneska si prcek řekne: mami já mám velký bubáky a sám jde k umyvadlu a chce umýt. Je to šetrné, nebolí ho to a uleví se mu. Doporučuju 😀

daninka1
27. bře 2010

Díky moc za radu.

My také bojujeme nyní s rýmou, ale tak tragické jaké to je u vás není. My máme také odsávačku na vysavač, ale malýmu se to vůbec nelíbí a je s tím boj. A stříkáme mu také vincentku, ale moc to nepomohá, a je to horší jen v noci, kdy se často budí a má ucpaný nos. Hned asi v pondělí půjdeme do lékárny to koupit. Před nedávnem jsme opět měli, a dokonce i zvracel, ale zbavili jsme se jí a ani doktorka neřekla koupit toto. Tak to vyzkoušíme.

misellll
autor
27. bře 2010

qvabinaf:taky ti děkuju to vyzkouším také 😉 daninka1:je to vážně super sprej nám ušetřil další bezesnou noc plnou pláče,horeček a zvracení🙂Jsem opravdu vděčná doktorce,že mi to poradila,je to tedy trožku dražší(105kč),ale je to docela velká lahvička(hledala jsem jestli tam nejsou napsané ml,ale bohužel jsem to nenašla,ale je to opravdu velké,takže se to vyplatí a pro ty naše drahoušky aby je ta hnusná rýma netrápila to za to stojí 😉 je to řada přípravků pro péči o nos.Je to přírodní mořská voda,kter zachovává komletní kombinaci více než 80 minerálů a stopových prvků....to tam píšou 😉 fakt je to super a hlavně top,že se to okamžitě spustí a nemusíš odsávat,takže mimi netrápíš dvakrát,jednou tím,že mu dáváš kapky a podruhý tím,že odsáváš🙂a na víc je to sprej a ne kapky(které ničí nosní přepážku,takže i to je opravdu velká výhoda,já jsem se tedy opravdu lekla,jak to hodně stříká,ale jsou to mikro kapičky,taakže super a když se to dostane náhodou do očička nevadí nepalí to a používá se to prý i na vyplachování očních víček 😉 fakt super doporučuju

daninka1
27. bře 2010

Díky moc v pondělí kupujem a třeba se nebude tak často v noci budit. 🙂

misellll
autor
27. bře 2010

jj není zač ráda sem poradila protože je to opravdu k nezaplacení 😉