Každodenní zvracení bez teplot

treasurka
11. únor 2018

Ahoj, nesetkaly jste se někdy u vašich dětí s něčím podobným? Čtyřletý syn už pět dní zvrací. Vždy jednou denně, začně říkat, že ho bolí bříško aže je mu špatně, pozvrací se a pak je mu prý dobře. Nikdo jiný doma problémy nemáme, snažím se mu dávat dietní jídlo. JInak jí, pije... Můj tip je, že má buď zadní rýmu, polyká nudle a z toho zvrací (to už jsem s ním párkrát zažila, ale nikdy ne tak hodně (třeba se jednou za dobu trvání rýmy pozvracel a konec). Nebo - a to se bojím víc - že to má "od nervů", jsme doma s dětmi permanentně nemocní už od llstopadu, což je na hlavu, máme doma už ponorku a nervy na pochodu. Má někdo zkušenost, případně radu co s tím?

evaaskalova
11. únor 2018

Nema potize se stolici? 🙂

treasurka
autor
11. únor 2018

@evaaskalova Nemá, z "téhle strany" vše normální 🙂

krystalka
11. únor 2018

A co na to dětská dr.? A jinak bych asi zkusila zařídit, aby se dostal víc ven, pokud nemá teplotu, tak i s rýmou a kašlem může normálně ven, synovi to naopak vždycky udělalo spíš dobře.....nemáte někoho, kdo by ho někam vzal někam na procházku apod.? Někdo z rodiny, kamarádka.....Jestli jste doma už od listopadu, tak se mu ani nedivím....

treasurka
autor
11. únor 2018

@krystalka Dnes by měl odjet na týden k prarodičům, tak bych toho ráda využila, abychom si od sebe odpočinuli. Doktorka říkala, že máme pokračovat v dietě, ale jsem už trochu nervózní... Jsme doma střídavě, v prosinci byl ještě asi týden ve školce, v lednu už jen 4 dny, teď v únoru ještě vůbec. Vždycky jsou třeba tři dny fit a pak se u některého z dětí zase něco objeví, máme za sebou už angínu, neštovice, chřipku, zánet průdušek, bolavé uši, kašlíky a rýmičky nepočítám...

krystalka
11. únor 2018

@treasurka - tak to chápu, že už to musí být na hlavu, když se ty nemoci pořád takhle točí....my máme jen jedno dítko a navíc dost odolné, teď mu bude 10 a za život měl 3 angíny, neštovice a 2 střevní chřipky, jinak mezi tím sem tam nějaká ta rýmička, uši a průdušky vůbec neznáme....tak držím palce, ať se vás ty nemoci už konečně pustí....syn ve školce moc nemarodil, spíš jen občas ta rýma, teď ve škole je to ještě o dost lepší, letos za první pololetí nezameškal ani den....nejhorší je to u těch malých, no.... ☹

treasurka
autor
11. únor 2018

@krystalka Děkuju, už počítám dny do jara a doufám, že se to zlepší. My jsme do letoška nemoci taky neznali, u doktorky jsme byli jen na prevenci, ale teď je to strašný.

zuzlalina
12. únor 2018

Ahoj, stejné problémy má moje neteř, vypadá to na problémy se stresem. Dítě ve stresu často zvrací (bez jídla i s ním). Může to být ze stresu kvůli chození do školky, někdo mu tam může ubližovat, atd..