Kdy vám začal zabírat Espumisan na bolení bříška?

tinulla123
21. zář 2016

Ahojky, chtěla bych se zeptat, kdy vám začal zabírat espumisan na bolení bříška? Malý se často kroutí, natahuje nožičky a pláče. Cvičit s nožičkama nepomáhá, masáž bříška ani nahřívání ne. Zkoušeli jsme sem tam dát espumisan, ale ten nezabral, prý se to má dávat pravidelně při každém kojení. Bereme ho už v kuse den. Za jak dlouho vám začal zabírat? Je ještě brzo na jeho působení?

zuzkazuzu88
21. zář 2016

dáváme espumisan od malička a myslím,že dost pomáhá. To boleníčko bude vždycky,přeci jen si musí bříško zvyknout na mlíčko,ale velké trápení nemá. Dáváme poctivě před každým kojením cca těch 5 kapekuž od příjezdu z porodnice 🙂

sara84
21. zář 2016

Ja davala Biogaiu a Sam simplex( espumisan je totez) a tato kombinace pomahala. Ta biogaia pomohla s travenim, nemel porad zelenou tekutou ale lepsi 🙂

sonja01
21. zář 2016

Jj, určitě v kombinaci s probiotiky, může to zabrat..pak jen chovat a houpat..Syn měl bolení bříška do 4 měsíců.

tinulla123
autor
21. zář 2016

no právě malý má 5 týdnů a chce se pořád nosit a pomáhá tak akorát když s ním sedím na balonu a houpu. Když ho položím tak začne brečet, ale někdy nepomáhá vůbec nic, holt si tím musíme všichni projít... ale tak doufám, že mu ten espumisan zabere, tak uvidim ještě pár dní a když tak k tomu se dají ještě přidat probiotika jo?zkouším je brát já, ale že by bylo lepší, kdybych je dávala jemu? Kaká pěkně, má žlutou stolici...

sonja01
21. zář 2016

Určitě i jemu, lépe mu to pomůže

alexmartin
21. zář 2016

Dnes už se nad tím jen usmívám, ale když jsme to zažívali před 1,5 rokem, do smíchu mi nebylo. Dcera na bolení bříška trpěla 3,5 měsíce a nezabiralo nic. Řev jako když ji rvali hlavu, bylo to velmi stresující. Kdo zažil, ví o čem píšu. Naštěstí v noci spala vždy. ☺

tinulla123
autor
21. zář 2016

no tak to věřím, že je na co vzpomínat... u nás malý naštěstí zatím taky v noci spí, doufám, že to nezakřiknu 🙂

lucccousek
21. zář 2016

Syn měl poprvé bolení bříška ve 2 měsících, chtěla jsem mu trošku ulevit a začala jsem dávat espumisan. Bolení se po několika dnech nelepšilo, naopak to bylo stále horší ☹ Přestala jsem dávat espumisan a najednou bylo po problémech, takže nám vůbec nepomohl. Koupila jsem přírodní kapky BabyCalm, které pomohly. Jinak dávám synovi téměř od narození Biogaiu. Na bolení bříška kromě této jedné zkušenosti netrpí a jím téměř vše, buď máme štěstí nebo tomu pomáha biogaia.
Espumisan a jiné kapky mají stejnou účinnou látku simetikon a liší se její množství, pokud se nepletu tak má espumisan nejvyšší množství. Je potřeba vyzkoušet co vám zabere, každé miminko je jiné.

kekulice
22. zář 2016

Nám espumusan taky nezabral. U obou to vyřešila pozice na tygra a jemná masáž bylinkovým olejíčkem. Sice jsem měla ruce jak orangutan, ale zabralo to líp než cokoliv z lékárny.

ajika
22. zář 2016

Našemu malýmu Espumisan vůbec nezabírá. Přešli jsme na Baby Calm a máme klid 😀 A navíc je vidět, že malýmu i moc chutná, má to jako malý předkrm 😀

brookmichaela
23. zář 2016

Od všech známých co mají mimi slyším samou chválu na Biogaiu. Je sice neskutečně drahá ale už ji mám do zásoby koupenou také.

terezasm
23. zář 2016

U nás nezabrala biogaia, esspumisan, infolic a ani sabsimplex ... jediné co zabralo byly přírodní kapky babycalm.

gepe
23. zář 2016

U nas zabirala BioGaia a SaabSimplex. Espumisan a BabyCalm nezabirali.