Kojenecký ekzém, máte zkušenost?

denisa2904
25. led 2017

Holky chci vás poprosit. Máte někdo zkušenosti s kojeneckým ekzémem? Dnes mi doktor řekl, ze ho malý má. Takže musím vynechat když kojím úplně mléko a mléčné výrobky, čokoládu a citrusy. Vše samozřejmě vynechám. Jen pokud se nám to do zítra rozleze nasadí sice nejslabší, ale hormonální mast(do té se mi taky moc nechce). Dnes jsme dostali 3xdenně 3 kapky fenistilu a Lipobase mast. Však co mě zarazilo úplně nejvíc, že pokud nic nepomůže, budu muset přestat kojit a na dva týdny nasadit speciální úmělou stravu. Potom bych mohla začít kojit znovu, když to bude v pořádku, ale kde mám jistotu, že neztratím mléko nebo si malý vůbec prso s mlékem vezme. Nechci přestat kojit v žádném případě. I když je to v krajním případě, mám z toho strach. Máte s tím prosím zkušenosti?

klokanekx
28. led 2017

Mame stejny problem, mam 2 mes.chlapecka a pred tydnem se probudil se supinatou hlavickou a se suchým tělíčkem....dale zapach ta ušima a pod bradickou ve faldickach....proste hruza a pri pohledu na neho jsem brecela....v Motole nam primarka Capkova predepsala A- Derma krem a na hlavicku vitaminouvou mast z vyroby nemocnice a mokvajici casti omyvat cajem a poto mazat imazolem. 3 dny vse mažeme a zatim vidime velke zlepseni....oblicej je jiz čistý a telicko je jemnejsi....doufam ze se nerozjede AE. Mazem a mazem 🙂

pj8
29. led 2017

Maminko, nevím odkud jste, ale kdyby poblíž Prahy, od léta znám úžasnou homeopatičku. V létě mi velmi pomohla a dověděla jsem se o ni přes kamarádku. Kolegyně z práce k no chodí s právě i hodně maminek s dětmi, které mají ekzém a doktoři si s tím v některých případech nevědí rady. Případně kdyz byste mela daleko, tak dělá i konzultace po skypu, ona vidí nějaké energie. Může to znít takto děsivě, ale opravdu již znám hodně lidí, komu pomohla. Než vysadit kojení, radši bych ji zkusila. Pokud máte zájem, dám kontakt.

denisa2904
autor
25. únor 2017

Omlouvám se, že jsem tak dlouho nereagovala, ale maličký už to má naštěstí pryč. Akorát z hlavičky nejsme schopní to dostat pryč, kokosový olej, zinková mast, baby squam, olejíček, vyčesávání nic. Pořád ne tak moc, ale máme 😕 , ale obličej už má krásný. Sice se mu občas na jednom místě udělá malinká vyrážka tu namažeme bepanthenem na ekzémy a během chvilky je to pryč.
Jinak moc děkuji všem za rady 🙂 jste zlaté 🙂

las
3. srp 2017
Uživatel las je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od las.

já mohu doporučit konopnou mast zinkovou - značka Dr. CBD, je to opravdu zcela přírodní, základem je konopný olej a CBD(kanabidiol) - což je léčivá látka ( zcela bezpečná, THC není psychoaktivní, ale léčí), dále zinek - který je na vysoušení ekzému nejlepší.. hlavně tento krém neobsahuje žádné konzervanty, parafíny(ropu), vazelínu , atd. je bez chemie.. stačí krému nanášet opravdu málo - tenoučka vrstvička - nepřehánět to... základ léčby je : nejdřív promazávat celé tělíčko a pak na místa ekzému vysušovat mastí se zinkem .. kupuji na biovitagroup, nebo prodejna v Lipníku nad Bečvou, nebo v Přerově

jitama
15. srp 2017

@bebisek85 a koupala jste jak dlouho? Na obalu je napsáno 20 min. ale na 3 měsíční dítě se mi to zdá dlouho 🙂