Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kolik dní trvá teplota při viróze?

julka11
30. bře 2012
Mám dotaz, jak dlouho trvají vašem ratolestem teploty při běžné viróze? Já povětšinou slýchám, že tři dny, ale u nás je to vyždycky 6-7dní horečky (mezi 38,5-39,5 stupňů), srážet ji antipyretiky lze, ale pak zase vyskočí. CRP je vždy relativně nízké-tak do 40.
jop
30. bře 2012
u nás 2-3 dny
takyja
30. bře 2012
U nás je to jako u tebe, ale dcera nemá v pořádku imunitu, na což se přišlo trochu náhodou... Taky míváme horečky spíše vysoké a kolem 5-6 dnů. CRP taky nízké... Původně jsem si myslela, že dceři to prostě dýl trvá, ale zřejmě to souvisí s problémem s imunitou.
ludva
30. bře 2012
Nejstarší dítko 2-3 dny a to má nižší buněčnou imunitu, prostřední 5-6 dní, nejmenší 2 - 3 dny 😉
jmisa
30. bře 2012
Syn měl virozu teď - v sobotu večer teplota vylezla nad 38, neděle nad 39, pondělí taky, úterý trochu klesla, byla kolem 38,5, středa zvýšená - cca 37,5 a pak klid. Teplotu jsem nesrážela, jen jednou dostal sirup ibalgin, protože si stěžoval na bolesti, ale teplota na ten sirup zareagovala minimálně. Snažím se nesrážet, pokud k tomu nejsou bolesti a dítko se mi nejeví nijak zvlášť nepoužitelné. Syn tu lítal jak šus i při 39,5 |-|
Mám ozkoušeno, že tělo se s chorobou líp vypořádá, když mu do toho moc nekecáme lékama.

Ale je to jinak zdravé dítě.

Sem začni psát odpověď...

Odešli