Kolísající horečky u miminka

naty365
30. kvě 2019

Dobry den,chtela bych se zeptat je normalni uz 3 den horecky okolo 36 az 39? Furt ji to kolisa..mame teplomer do ucha.. a kdyz namirim jinak tak to meri o par min.. ale ne znatelne .normalni teplomer (v podpazi) to meri stejne nebo o stupen mene..kasle uz od narozeni..doktorce jsem to jeste nerekla furt jsem doufala ze ji to přejde a kdyz jsme tam dosli tak jsem se zapomněla zeptat ... kasle denne nekdy vic nekdy min.. a ted posledni dny ma horecky. Nespi moc přes noc furt place je podrazdena.. kdyz usne tak jen na chvili.. odpoledne kdy dojde chlap tak je zase hodna nez jde spát to zase zacina rodeo s teplotkama a brecenim ...jeden den jsem se ji nemohla ani na bradu kouknout protoze jen jsem se dotkla tak zacla poradne rvat dneska uz se necha ale furt teplotky nad 38..a plactiva...slinta furt uz od 3mesice...ma uz 6mesicu...co by to mohlo teda bejt zuby nebo nemoc?papa normalne..ma obdobi kdy ne. .ale papa..nevypada ze by ji krk bolel

calvac
30. kvě 2019

@naty365 bezne to teda neni. Ten kasel bych urychlene resila s MUDrou. Mam doma dva astmatiky, cimz nechci strasit. Zajdi k lekari a vse mu rekni. Jinak moji synove kaslali nejvice vecer, rano a v noci.

zelenaesmolda
2. čer 2019

@naty365
kasel rozhodne v poradku neni ale teploty kolisave jsou normalni kdyz je dite nemocne,mala kdyz mela 6.nemoc tak jsme ji namerili skoro 40,za cca pul hodky,mozna min,u doktorky teplotu nemela,rikala dr ze je to normalni,ze ty teploty litaji