Křeče u mimi, střídavá predilekce. Zažili jste to?

romantika
22. zář 2013

maminky nezazili jste někdo? maly se dle mne dostava do kreci, u dr. to zakoncili jako predilekci hlavicky, nicmene každý tyden se mu seka hlava a telicko na jinou stranu takze tapaji uz i oni. Mne osobne to prijde jako krece, ztuhnuti apod.. Polezeli jsme si poprvé i v motole, na eeg vse ok, takze příčina dle nich neurcita. nasli nam akorát vadu na srdicku ale dle nich to nemá s tim nic spolecne. Ještě mame od te doby porad zelenou stolici. nemate někdo takove zkusenosti, ja uz jsem hotova, nespim, porad ho sleduji. Dekuji pokud mate nejaky napad, radu ci zkušenost.

tarrablue
9. zář 2014

Ahoj či dobrý den, hledala jsem na internetu vodítko k tomu, co se děje našemu chlapečkovi, až jsem narazila na Váš příspěvek. Nevím, zda se jedná o stejné obtíže, vlastně je to trochu jiné...Chlapečkovi jsou teď čtyři měsíce. Jelikož se celý stáčel doprava a markantně hlavičku skláněl k pravému ramínku, řekli nám, že se jedná o predilekci a poslali na Vojtovku (to mu byly tak dva měsíce). Poté se nám zdálo, že se to zlepšilo, ale z ničeho nic se to vrátilo zpátky, až jednoho dne koukám a on byl stočený na druhou stranu, tedy doleva a celý v křeči, dokonce obracel oči v sloup. Po tomto záchvatu se kupodivu celý narovnal a uvolnil a asi čtrnáct dní byl úplně v pohodě. Pak se to celé opakovalo i s tím záchvatem, ale ten byl o dost horší... Eeg měl v normě (točili ho ale mimo záchvat), magnetická rezonance také. Bereme antiepileptika, čekáme jestli se to nebude celé zase opakovat, s Vojtovkou jsme momentálně přestali, ale pořád nám vrtá hlavou, co tyto záchvaty způsobilo a zda to má souvislost s tou "predilekcí". Doktoři to stáčení a narovnávání vysvětlit nedokázali...Také chlapečka stále s obavami sleduji...Jak to dopadlo Vám? Myslíte, že se jedná o podobnou věc? Děkuji za odpověď...