Křečovité pohyby nožiček a pocení

ivaze
22. čer 2018

Dobry den, potrebovala bych poradit. Nase 14ti mesicni dcera obcas pred spanim, kdyz lezi tak hybe notickama, to dela jiz delsi dobu. Dnes rano ale mela takovy jakoby zachvat, krecovite hybala nozickami a spotily se ji vlasky. U lekare jsme byly, zastupujici lekarka nic nanasla. Pripadala jsem si trochu jak prehnane uzkostna matka... Pry to mame zkusit natocit na mobil a pak se uvidi. Resil jste nekdo neco podobneho? Dekuji.

ivaze
autor
22. čer 2018

Jeste jsem chtela dodat, ze chodi, ke komunikativni, pohyb ji hodne bavi, spi celou noc, s jidlem a vyprazdnovanim problemy nejsou.

marcicek84
22. čer 2018

chtěla bych vyšetření na neurologii, může jít o druh záchvatu, pak taktéž dokud se to nevyřeší bych odložila jakékoli očkování než se to zhorší...

kejt29
22. čer 2018

Zkuste sledovat oci, vnima vas v tu chvili? Nase mela jine krecovite zachvaty, natocila jsem to a dr se prave ptala, jestli je schopna me v tu chvili vnimat. Nakonec se ukazalo, ze ma v sobe natolik energie a emoci, ze to dava takto najevo. Casem se to uklidnilo a ted uz to vypada jen jako velka radost 😊

ivaze
autor
22. čer 2018

@marcicek84 dekuju,tu neurologii bych taky chtela a na ockovani mame jit za mesic

ivaze
autor
22. čer 2018

@kejt29 dekuji za odpoved,rekla bych ze vnima

marcicek84
23. čer 2018

@ivaze nesla bych na ockovani bez vysetreni,mam kolegyni z prace ktera ma holcicku s epilepsii,prisli na to v roce a pul a od te doby maji zakaz ockovani,diky tomu dostava prasky a snad jeden denne a je v poradku ockovani ji povolili az po stabilitaci,...muze to byt hloupost ale taky nemusi,proto bych byla obezretna a dr.at si rika co chce,ty potrebujes vedet zda je dite ok

misa1106
23. čer 2018

Vím že to zní divně, ale co dětská masturbace? Četla jsem už hodně podobných diskuzí, kde se maminky obávaly epilepsie a nakonec se ukázalo, že se jedná o toto 🙂 zkus trochu googlit, třeba najdeš stejné příznaky

ivaze
autor
23. čer 2018

@misa1106 diky,taky uz jsem googlila, ale pidle toho popisu to moc neodpovida

ivaze
autor
23. čer 2018

@marcicek84 no prave,zatim je ockovana normalne, s ockovanim problemy nema, ale taky to chci nejdriv vyresit

absintka19
Autor odpověď smazal
Zobraz
kejt29
23. čer 2018

@ivaze zkuste ji v tu chvili vyrusit, jestli to jde je to dobre. Ale urcite natocte pro dr, at posoudi sama...

lajla
5. črc 2018

@ivaze urcite neockovat..to se v tele sbira..a pak bouchne.pridala bych horcik s vapnikem..pokud se to nadale bude objevovat tak neuro

jtopi
3. led 2019

Dobrý den, ráda bych se zeptala zakladatelky zda jste našla příčinu dceřina chování. Ráda bych věděla co to může znamenat. Dcera 10m. Dělá to samý. A trochu mě to znepokojuje. Děkuji.

ivaze
autor
3. led 2019

@jtopi Dobry vecer,samo to bylo odeznelo, chtěla jsem to natocit pro doktora a nikdy vice se to neopakovalo, tak nevim co to mohlo byt.