• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krev ve stolici, máte zkušenost?

1. prosince 2013 
Maminky poradte mi mam dvojky 5.mes a dnes se mi u jedne objevila asi krev ve stolici nebo krevni zilky nevim mate nekdo zkusenost?
18. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojené nebo na UM (případně od kdy a na jakém)? Příkrmy? Banán?
18. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katyxg jsou obe plne kojene, prikrmy jsme jen zkousely a to mrkev a brambor, ale vcera jsem zkusila dat na ochutnání banan muze to byt z toho.
19. lis 2013 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katyxg jsou obe plne kojene, prikrmy jsme jen zkousely a to mrkev a brambor, ale vcera jsem zkusila dat na ochutnání banan muze to byt z toho.
19. lis 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skapurova tak to nejspíš nebude krev - ty nitky byly černé? Pak to bylo z banánu, je to normální :slight_smile:
19. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katyxq ano byly ty nitky tmave ale vetsi mnozstvi
19. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skapurova tak přesně tohle jsem si myslela,když jsem kdysi poprvé dala banán,ono to fakt vypadá jako krev...plašila jsem i doktorku,ale nakonec to byl opravdu banán ;)
19. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z banánu tmavé až černé a hoooooodně. Když měla holka krev ve stolici, byly to opravdu nitky jasně červené. Tak bych tipla u vás taky banán. :slight_smile:
19. lis 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jak je to s banánama, ale z vlastní zkušenostibych každopádně zašla k doktorce, pokud je to krev a je černá, tak je natrávená a to je velkej prušvih a pokud to jsou krvavé červené nitky, tak to jsme měli taky a zjistilo se, že malej je alergickej na kravskou bílkovinu.
23. lis 2013 ve 23:02  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud jsou cervene nitky tak to muze byt alergie na bilkovinu kravskeho mleka. My jsme to tak meli.
1. pro 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek