• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kruhy pod očima v 8mi měsících. Mohou to být ledviny?

31. března 2009 
Ahojky holky, prosím o radu. Tchýně mě upozornila, že moje malá má pořád "kruhy pod očima". Já si toho nikdy nevšimla nebo spíš jsem tomu nevěnovala pozornost. Teď jsem z toho nervózní. Ona pije hodně, nikdy mi flašku s čajem či vodou neodmítne.. prý to mohou být ledviny.
Máte někdo zkušenost?
30. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já koukla na Gábinky fotky a žádné kruhy jsem teda neviděla, ale obecně bych radila vyprdnout se na rady tchýně - doktorky amatérky:slight_smile: a a řídit se tím, jestli je malá čilá, pravidelně a bez problémů močí, moč nezapáchá...zkrátka jestli se malá cítí dobře a nic kromě kruhů nenasvědčuje tomu, že by měla mít zdravotní problém, rozhodně bych se nestresovala (a nepřenášela tím neklid i na ni).
30. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendex, my máme šílený pytláky pod očima a prý je to daný. Jsem se na to ptala dr. Můj syn vypadá jako by od narození nespal :grinning: :grinning: :grinning: ale prý to tak je, je to rodový, dědičný...i když my nic takového nemáme :sweat_smile: :grinning:
30. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY díky jste hodný, prdím na to a počkáme na normální kontolu za 14 dní.
31. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendex,kamarádky malá má pod očičkama doslova monokly....Kamoška to řešila, malou prohnali kdejakýma testama, ale nikde na ní nic nenašli, pak se mudra koukla na kámošku, která sundala brýle a říká jí-no vaše malá to má očividně po Vás :grinning:
31. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek