• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Má horečky už 3 týdny. Je to kvůli prořezávání stoliček?

24. března 2014 
Chtěla bych obnovit tuhle diskuzi a byla bych ráda, kdyby mi nějaká maminka poradila.... Syn 35 mesicu má od soboty horecky, nejvíc měl 39,5 , jinak většinou kolem 38, dnes jen jednou 38,2 a po podání panadolu sirupu je bez teploty. v pondělí jsem byla u doktorky, ta ho poslechla, prohmatala usi, podivala do krku a zkonstatovala, že má anginu a napsala antibiotika,který užíváme. Včera měl dost průjem, tak jsem si myslela, že z těch antibiotik, ale večer jsem mu našla na pul prořezanou pětku a dneska rano druhou pětku malinko prořezanou. Na polykání si nestěžoval, ale teď 2 dny vubec nejí a když má něco kousat, tak naříká, že ho bolí právě ty stoličky vzadu... Je to 5ty den, kdy má vysoký teploty, tak nevím, jestli je to angina nebo zuby.:frowning2: ja anginu osobne nepoznam...a CPR nam doktorka nedelala...
9. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@venuss tady na MK mi poradily maminky octovy ponozky ( miska vody, primerene octa - aby to nesmrdelo) a vymenovat po 15min, ale ja resila 40, ktery nesly srazit. ale 38 se resi snad jenom u miminek, u vetsich je to znamka, ze dite bojuje s nemoci a dokonce tu teplotu potrebuje. tak nevim, urcite ti poradi nekdo lip :slight_smile: ja bych to neresila
9. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta0707 děkuji za rady, ale já neřeším, jak srazit teplotu, s tím problémy nemáma srážím až když je to k těm 39ti... Spíš mě zajímalo, jestli může mít 5 dní horečky ze zubu. Doktorka říkala, že třetí den od braní antibiotik už by teplotu mít neměl (pokud by to bylo z angini), dnes je 3ti den a zase jsem mu namerila 38,2 a to po poledním spinkání... No, je asi taky pravděpodobné, že má anginu a do toho mu rostou zuby...:frowning2: je mi ho líto a hlavně mě trápí, že už druhý den nic nejí a tak tak do něj soukám pití... :frowning2:
9. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat, malá má horečky už třetí den. Včera jsem byla u dr. koukal jí do krku a do uší a prý má trochu zarudlé oušku a trochu něco v krku. Tak nám dala Otipax do ouška a homeopatika na ten krk. A samozřejmě nurofen na horečky. Včera večer, ale měla zase malá teplotu a v noci měla zase 39,5:o( Tak nevím jestli to mám ještě řešit nebo počkat jestli ty homeopatika zaberou. Není tu někdo s podobnou zkušeností? Taky malé ožná rostou zoubky, ale to si do pusy moc podívat nenechá. A když se srazí teplota, tak je úplně v pohodě.
2. srp 2013 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my teď měly taky bojovku. Obě holky přes 14 dní nemocné. A mladší měla střídavě teplotu a horečky 8 dní. Hruza. Ale dr. nic nenašla, jen rýma a mírně zarudlý krk a zvětšené mandle. Tak jsem dostali sirupy, kapky a srážely jsme tu teplotu. Týden klid a zase 4 dny horečky. Naštěstí už je klid. Ale byla to hruza, chvílemi jem byla dost zoufalá a bylo mi jich hrozně líto. Naštěstí jsem se už naučila pracovat s novým teploměrem infra Thermoval duo scan, tak jsem obě pravidelně hlídala a měřila jsem teplotu snad každou hodinu i v noci. Sláva za takový teploměr.
24. bře 2014 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek